Fantic XM 50 Competition 2023
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Fantic XM 50 Competition 2023
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 40.3 mm |
|---|---|
| Takt | 39 mm |
| Pokretač | Električni sustav, Udar |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Dvotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 48.9 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 41 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje, Povrat |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 260 mm |
| Tehnologija | Val |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 100 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 130 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2040 mm |
| Međuosovinski razmak | 1420 mm |
| Visina sjedala | 875 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 95 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 7.5 l |
| Raspon | 344 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 50.32 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 2.18 l / 100 km |
Цена Fantic XM 50 Competition
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Fantic XM 50 Competition Историја
Fantic XM 50 Competition 2026

49.7 ccm
117 kg
553.292 RSDавг. тржишна цена
Fantic XM 50 Competition 2025

48.9 ccm
95 kg
551.746 RSDавг. тржишна цена
Fantic XM 50 Competition 2024

48.9 ccm
95 kg
540.566 RSDавг. тржишна цена
Fantic XM 50 Competition 2023

48.9 ccm
95 kg
495.489 RSDавг. тржишна цена
Fantic XM 50 Competition 2022

48.9 ccm
95 kg
470.631 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Fantic XM 50 Competition
ФАК Fantic XM 50 Competition
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Fantic XM 50 Competition?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Fantic XM 50 Competition s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 504.680 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Fantic XM 50 Competition ili motocikl Beta RR 50?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Fantic XM 50 Competition?
- U usporedbi s drugim Supermoto motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Fantic XM 50 Competition.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Fantic XM 50 Competition? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2024, stabilnost cijene motocikla Fantic XM 50 Competition bila je loša u usporedbi s drugim Supermoto motociklima. Trend cijena bio je -12 % tijekom prve godine.
- Koliko je popularan motocikl Fantic XM 50 Competition?
- Na tržištu je mala potražnja za motociklom Fantic XM 50 Competition.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Fantic XM 50 Competition Слике
Извор: 1000PS
















