Royal Enfield Classic 350 2025
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Royal Enfield Classic 350 2025
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 72 mm |
|---|---|
| Takt | 85.8 mm |
| Snaga motora | 20.2 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 6100 okr./min |
| Okretni moment | 27 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 4000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 9.5 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Broj brzina | 5 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | Ulje – zrak |
| Radni obujam | 349 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 41 mm |
| Put | 130 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Put | 90 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 300 mm |
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
| Aktivacija | Hidraulika |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 270 mm |
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 100 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 90 % |
| Promjer prednje gume | 19 inč |
| Širina stražnje gume | 120 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 18 inč |
| Dužina | 2145 mm |
| Širina | 785 mm |
| Visina | 1090 mm |
| Međuosovinski razmak | 1390 mm |
| Visina sjedala | 805 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 195 kg |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 195 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 13 l |
| Maksimalna brzina | 114 km/h |
| Raspon | 464 km |
| Kapacitet akumulatora (Ah) | 8 Ah |
| Kombinirane emisije CO2 | 67.67 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 2.8 l / 100 km |
| Buka u stanju mirovanja | 86 dB |
| Razmak od tla | 170 mm |
Oprema
| Oprema | LED farovi, USB utičnica |
|---|
Цена Royal Enfield Classic 350
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Royal Enfield Classic 350 Историја
Royal Enfield Classic 350 2026

20.2 KS
349 ccm
195 kg
686.976 RSDавг. тржишна цена
Royal Enfield Classic 350 2025

20.2 KS
349 ccm
195 kg
671.396 RSDавг. тржишна цена
Royal Enfield Classic 350 2024

20.2 KS
349 ccm
195 kg
549.486 RSDавг. тржишна цена
Royal Enfield Classic 350 2023

20.2 KS
349 ccm
195 kg
555.076 RSDавг. тржишна цена
Royal Enfield Classic 350 2022

20.2 KS
349 ccm
195 kg
471.701 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Royal Enfield Classic 350
- Које гуме тренутно препоручује уреднички тим 1000PS за овај модел?
Inexpensive all-rounder for light motorcycles
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Алтернативе за Royal Enfield Classic 350
ФАК Royal Enfield Classic 350
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Royal Enfield Classic 350?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Royal Enfield Classic 350 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 619.890 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Royal Enfield Classic 350 ili motocikl Honda GB350S?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Royal Enfield Classic 350?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Royal Enfield Classic 350.
- Koliko je popularan motocikl Royal Enfield Classic 350?
- Na tržištu je prosječna potražnja za motociklom Royal Enfield Classic 350.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Royal Enfield Classic 350 Слике
Извор: 1000PS



















Прикажи још слика
















