BMW CE 04 2022
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW CE 04 2022 Искуства и стручни преглед
Der Horvath
The quiet revolution - a bold goal of the Bavarians, of which the CE 04 is a convincing start. Driving performance and range are more than adequate for everyday commuting and meet the premium demands placed on a vehicle manufactured in Berlin. Due to its extravagant looks and drive concept, the CE 04 will definitely not be the choice of every scooter rider, but those who like to show off while riding silently with tremendous torque should definitely test drive the new BMW CE 04!

Кључна спецификација BMW CE 04 2022
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Električni sustav |
|---|---|
| Snaga motora | 42 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 4900 okr./min |
| Okretni moment | 62 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 1500 okr./min |
| Pokretač | Električni sustav |
| Prijenos | Remen |
| Hlađenje | tekućina |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 35 mm |
| Put | 110 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Jednostruki stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Nosač amortizera | izravno |
| Put | 92 mm |
| Prilagodba | Predopterećenje |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Kut nagiba prednjeg ovjesa | 63.5 stupanj |
| Trag | 120 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|---|
| Promjer | 265 mm |
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 265 mm |
| Klip | Jedan klip |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS, Načini vožnje, Kontrola proklizavanja |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 15 inč |
| Širina stražnje gume | 160 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 15 inč |
| Dužina | 2285 mm |
| Širina | 885 mm |
| Visina | 1150 mm |
| Međuosovinski razmak | 1675 mm |
| Visina sjedala | 780 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 231 kg |
| Maksimalna brzina | 120 km/h |
| Sukladnost licence | A |
| Raspon | 130 km |
| Snaga akumulatora (V) | 147.6 V |
| Kapacitet akumulatora (Ah) | 60.6 Ah |
Oprema
| Oprema | Povezivost, LED farovi, TFT zaslon |
|---|
Цена BMW CE 04
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
BMW CE 04 Историја
BMW CE 04 2026

42 KS
231 kg
BMW CE 04 2025

42 KS
231 kg
BMW CE 04 2024

42 KS
231 kg
1.359.799 RSDавг. тржишна цена
BMW CE 04 2023

20 KS
231 kg
1.159.510 RSDавг. тржишна цена
BMW CE 04 2022

42 KS
231 kg
1.249.902 RSDавг. тржишна цена
Алтернативе за BMW CE 04
ФАК BMW CE 04
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla BMW CE 04?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla BMW CE 04 s godinom proizvodnje 2024 inosi prosječno 1.195.760 RSD uz prosječnu kilometražu od 1.368 km.
- Koji je bolji? Motocikl BMW CE 04 ili motocikl Honda Forza 750?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla BMW CE 04?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala BMW CE 04.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla BMW CE 04? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2022, stabilnost cijene motocikla BMW CE 04 bila je loša u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je -12 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl BMW CE 04?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom BMW CE 04. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
BMW CE 04 Слике
Извор: 1000PS
























Прикажи још слика
















