Piaggio Liberty 125 2021
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Piaggio Liberty 125 2021
Motor i pogonski sustav
| Snaga motora | 11 KS |
|---|---|
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8250 okr./min |
| Okretni moment | 10.8 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6500 okr./min |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Centrifugalna sila |
| Prijenos | Remen |
| Vrsta prijenosa | Automatski |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 3 |
| Hlađenje | Zrak |
| Podmazivanje | cirkulacija pritiska |
| Radni obujam | 124 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes spojen u jednu komponentu |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 240 mm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Bubanj |
|---|---|
| Promjer | 140 mm |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | ABS |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 90 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Promjer prednje gume | 16 inč |
| Širina stražnje gume | 100 mm |
| Visina stražnje gume | 80 % |
| Promjer stražnje gume | 14 inč |
| Dužina | 1945 mm |
| Širina | 690 mm |
| Visina | 1095 mm |
| Međuosovinski razmak | 1340 mm |
| Visina sjedala | 787 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 124 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 6 l |
| Maksimalna brzina | 91 km/h |
Најновији чланци 1000PS о Piaggio Liberty 125
Цена Piaggio Liberty 125
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Piaggio Liberty 125 Историја
Piaggio Liberty 125 2026

11 KS
124 ccm
128 kg
356.690 RSDавг. тржишна цена
Piaggio Liberty 125 2025

11 KS
124 ccm
128 kg
360.615 RSDавг. тржишна цена
Piaggio Liberty 125 2024

11 KS
124 ccm
124 kg
342.299 RSDавг. тржишна цена
Piaggio Liberty 125 2023

11 KS
124 ccm
124 kg
292.108 RSDавг. тржишна цена
Piaggio Liberty 125 2022

11 KS
124 ccm
124 kg
343.012 RSDавг. тржишна цена
Piaggio Liberty 125 2021

11 KS
124 ccm
124 kg
289.610 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Piaggio Liberty 125
ФАК Piaggio Liberty 125
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Piaggio Liberty 125?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Piaggio Liberty 125 s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 329.910 RSD uz prosječnu kilometražu od 14 km.
- Koji je bolji? Motocikl Piaggio Liberty 125 ili motocikl Piaggio Liberty 125ie 3V?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Piaggio Liberty 125?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Piaggio Liberty 125.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Piaggio Liberty 125? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2021, stabilnost cijene motocikla Piaggio Liberty 125 bila je vrlo loša u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je -20 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Piaggio Liberty 125?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Piaggio Liberty 125. Izvješća o testiranju ovog modela rijetko se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Piaggio Liberty 125 Слике
Извор: 1000PS





Прикажи још слика

















