Fantic XMF 125 Competition 2021
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Fantic XMF 125 Competition 2021
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 52 mm |
|---|---|
| Takt | 58.7 mm |
| Snaga motora | 15 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9750 okr./min |
| Okretni moment | 11.8 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6750 okr./min |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Provrt za gas | 30 mm |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | OHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 124.66 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Promjer | 41 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Jednostruki ovjes |
| Prilagodba | Predopterećenje |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Perimetar |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 320 mm |
| Tehnologija | Val |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 220 mm |
Sustavi za pomoć
| Napredni sustavi za pomoć vozaču | Kombinirani kočni sustav |
|---|
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 100 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 80 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 130 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2110 mm |
| Međuosovinski razmak | 1435 mm |
| Visina sjedala | 880 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 119 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 7.5 l |
| Sukladnost licence | A1 |
| Raspon | 416 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 43 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 1.8 l / 100 km |
Најновији чланци 1000PS о Fantic XMF 125 Competition
Цена Fantic XMF 125 Competition
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Fantic XMF 125 Competition Историја
Fantic XMF 125 Competition 2026

15 KS
124.66 ccm
117 kg
Fantic XMF 125 Competition 2025

15 KS
124.66 ccm
119 kg
666.876 RSDавг. тржишна цена
Fantic XMF 125 Competition 2024

15 KS
124.66 ccm
119 kg
618.469 RSDавг. тржишна цена
Fantic XMF 125 Competition 2023

15 KS
124.66 ccm
119 kg
649.036 RSDавг. тржишна цена
Fantic XMF 125 Competition 2022

15 KS
124.66 ccm
119 kg
501.079 RSDавг. тржишна цена
Fantic XMF 125 Competition 2021

15 KS
124.66 ccm
119 kg
674.131 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Fantic XMF 125 Competition
ФАК Fantic XMF 125 Competition
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Fantic XMF 125 Competition?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Fantic XMF 125 Competition s godinom proizvodnje 2025 inosi prosječno 643.520 RSD uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl Fantic XMF 125 Competition ili motocikl Fantic XMF 125 Performance?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Fantic XMF 125 Competition?
- U usporedbi s drugim Supermoto motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Fantic XMF 125 Competition.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Fantic XMF 125 Competition? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2021, stabilnost cijene motocikla Fantic XMF 125 Competition bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Supermoto motociklima. Trend cijena bio je -7 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Fantic XMF 125 Competition?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom Fantic XMF 125 Competition. Izvješća o testiranju ovog modela rijetko se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Fantic XMF 125 Competition Слике
Извор: 1000PS




















