Yamaha XMAX 125 Tech MAX 2022
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Yamaha XMAX 125 Tech MAX 2022
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 52 mm |
|---|---|
| Takt | 58.6 mm |
| Snaga motora | 13.4 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9000 okr./min |
| Okretni moment | 12 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 6750 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.2 |
| Vrsta spojke | Centrifugalna sila |
| Paljenje | CDI |
| Vrsta prijenosa | Automatski |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventili | OHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Radni obujam | 124.66 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Teleskopska vilica |
|---|---|
| Put | 110 mm |
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes spojen u jednu komponentu |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Put | 90 mm |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Promjer | 267 mm |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Promjer | 267 mm |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 120 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 15 inč |
| Širina stražnje gume | 140 mm |
| Visina stražnje gume | 70 % |
| Promjer stražnje gume | 14 inč |
| Dužina | 2185 mm |
| Širina | 775 mm |
| Visina | 1415 mm |
| Međuosovinski razmak | 1570 mm |
| Visina sjedala | 800 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 166 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 13 l |
| Sukladnost licence | A1 |
| Raspon | 541 km |
| Kombinirane emisije CO2 | 54 g/km |
| Kombinirana potrošnja goriva | 2.4 l / 100 km |
Најновији чланци 1000PS о Yamaha XMAX 125 Tech MAX
Цена Yamaha XMAX 125 Tech MAX
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Yamaha XMAX 125 Tech MAX Историја
Yamaha XMAX 125 Tech MAX 2025

12.2 KS
125 ccm
167 kg
707.552 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 125 Tech MAX 2024

13.4 KS
124.66 ccm
166 kg
708.742 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 125 Tech MAX 2023

13.4 KS
124.66 ccm
166 kg
631.552 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 125 Tech MAX 2022

13.4 KS
124.66 ccm
166 kg
539.495 RSDавг. тржишна цена
Yamaha XMAX 125 Tech MAX 2021

13.4 KS
124.66 ccm
166 kg
613.949 RSDавг. тржишна цена
ФАК гуме Yamaha XMAX 125 Tech MAX
ФАК Yamaha XMAX 125 Tech MAX
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Yamaha XMAX 125 Tech MAX?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Yamaha XMAX 125 Tech MAX s godinom proizvodnje 2024 inosi prosječno 635.710 RSD uz prosječnu kilometražu od 405 km.
- Koji je bolji? Motocikl Yamaha XMAX 125 Tech MAX ili motocikl Yamaha XMAX 125?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Yamaha XMAX 125 Tech MAX?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala Yamaha XMAX 125 Tech MAX.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Yamaha XMAX 125 Tech MAX? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2021, stabilnost cijene motocikla Yamaha XMAX 125 Tech MAX bila je dobra u usporedbi s drugim Scooter motociklima. Trend cijena bio je +5 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Yamaha XMAX 125 Tech MAX?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Yamaha XMAX 125 Tech MAX.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Yamaha XMAX 125 Tech MAX Слике
Извор: 1000PS











Прикажи још слика
















