Kumpan 1954 Ri S
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.
Кључна спецификација Kumpan 1954 Ri S 2022
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Električni sustav |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|
| Aktivacija | Hidraulika |
|---|
Stražnje kočnice
Dimenzije i težina
| Dužina | 1950 mm |
|---|
| Širina | 730 mm |
|---|
| Visina | 1215 mm |
|---|
| Međuosovinski razmak | 1354 mm |
|---|
| Visina sjedala | 850 mm |
|---|
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 80 kg |
|---|
| Težina neopterećenog vozila | 110 kg |
|---|
| Maksimalna brzina | 100 km/h |
|---|
| Raspon | 120 km |
|---|
| Snaga akumulatora (V) | 51 V |
|---|
| Kapacitet akumulatora (Ah) | 29 Ah |
|---|
| Je li akumulator uklonjiv? | да |
|---|
ФАК Kumpan 1954 Ri S
- Koji je bolji? Motocikl Kumpan 1954 Ri S ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Kumpan 1954 Ri S?
- U usporedbi s drugim Scooter motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Kumpan 1954 Ri S.
- Koliko je popularan motocikl Kumpan 1954 Ri S?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Kumpan 1954 Ri S.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
Kumpan 1954 Ri S Слике