Brixton Felsberg 250 2020
Пронађите техничке податке, цене и рецензије.

Кључна спецификација Brixton Felsberg 250 2020
Motor i pogonski sustav
| Snaga motora | 17.7 KS |
|---|---|
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 7500 okr./min |
| Sustav za gorivo | Ubrizgavanje |
| Prijenos | Lanac |
| Vrsta prijenosa | Ručica mjenjača |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | Zrak |
| Radni obujam | 249 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|
Stražnji ovjes
| Ovjes | Stražnji ovjes |
|---|---|
| Amortizer | Dvostruki ovjes |
| Materijal | Čelik |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvostruka podloga |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Dužina | 2020 mm |
|---|---|
| Širina | 830 mm |
| Visina | 1150 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine (s ABS-om) | 150 kg |
Цена Brixton Felsberg 250
Модел година
Тренутне просечне тржишне цене
Brixton Felsberg 250 Историја
Brixton Felsberg 250 2025

17.1 KS
249 ccm
155 kg
Brixton Felsberg 250 2024

17 KS
249 ccm
155 kg
389.873 RSDавг. тржишна цена
Brixton Felsberg 250 2023

17 KS
249 ccm
155 kg
383.926 RSDавг. тржишна цена
Brixton Felsberg 250 2022

17 KS
249 ccm
155 kg
418.656 RSDавг. тржишна цена
Brixton Felsberg 250 2021

17 KS
249 ccm
155 kg
393.917 RSDавг. тржишна цена
Brixton Felsberg 250 2020

17.7 KS
249 ccm
150 kg
ФАК Brixton Felsberg 250
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Brixton Felsberg 250?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Brixton Felsberg 250 s godinom proizvodnje 2022 inosi prosječno 466.140 RSD uz prosječnu kilometražu od 1.687 km.
- Koji je bolji? Motocikl Brixton Felsberg 250 ili motocikl Brixton Cromwell 125?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Brixton Felsberg 250?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Brixton Felsberg 250.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Brixton Felsberg 250? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2021, stabilnost cijene motocikla Brixton Felsberg 250 bila je loša u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je -8 % tijekom prve godine i TrendSecondYear} % tijekom druge godine.
- Koliko je popularan motocikl Brixton Felsberg 250?
- Na tržištu je mala potražnja za motociklom Brixton Felsberg 250. Izvješća o testiranju ovog modela rjeđe se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
ТОП Цомпарисонс
Brixton Felsberg 250 Слике
Извор: 1000PS



Прикажи још слика
















