Triumph Street Triple 675 R 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Triumph Street Triple 675 R 2009
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | Vrstni |
|---|---|
| Izvrtina | 74 mm |
| Gib | 52.3 mm |
| Moč motorja | 106 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 11700 min-1 |
| Navor | 69 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 9100 min-1 |
| Prenos moči | Veriga |
| Cilindri | 3 |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Dvojna odmična gred v glavi motorja |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 675 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | Kayaba |
| Nastavitev | Kompresija, Povratni vzgon |
Zadnje vzmetenje
| Znamka | Kayaba |
|---|---|
| Nastavitev | Kompresija, Povratni vzgon |
Sprednje zavore
| Bat | Dva bata |
|---|---|
| Znamka | Nissin |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | En bat |
| Znamka | Nissin |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Dolžina | 2030 mm |
| Širina | 736 mm |
| Višina | 1250 mm |
| Medosna razdalja | 1395 mm |
| Višina sedeža | 800 mm |
| Suha masa | 167 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 17.4 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Triumph Street Triple 675 R
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Triumph Street Triple 675 R Zgodovina
Triumph Street Triple 675 R 2017

106 KM
675 cm3
183 kg
Triumph Street Triple 675 R 2016

106 KM
675 cm3
183 kg
6.548,00 €povprečna tržna cena
Triumph Street Triple 675 R 2015

106 KM
675 cm3
183 kg
7.717,00 €povprečna tržna cena
Triumph Street Triple 675 R 2014

106 KM
675 cm3
183 kg
5.560,00 €povprečna tržna cena
Triumph Street Triple 675 R 2013

106 KM
675 cm3
183 kg
6.137,00 €povprečna tržna cena
Triumph Street Triple 675 R 2012

106 KM
675 cm3
167 kg
5.582,00 €povprečna tržna cena
Triumph Street Triple 675 R 2011

106 KM
675 cm3
167 kg
5.038,00 €povprečna tržna cena
Triumph Street Triple 675 R 2010

106 KM
675 cm3
167 kg
4.467,00 €povprečna tržna cena
Triumph Street Triple 675 R 2009

106 KM
675 cm3
167 kg
4.631,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Triumph Street Triple 675 R
Pogosta vprašanja Triumph Street Triple 675 R
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Triumph Street Triple 675 R?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Triumph Street Triple 675 R, leto izdelave 2015, s povprečno 7.675 prevoženimi kilometri, je 9.340 EUR.
- Kateri je boljši? Triumph Street Triple 675 R ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Triumph Street Triple 675 R?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Triumph Street Triple 675 R.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Triumph Street Triple 675 R? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2013 je stabilnost cene modela Triumph Street Triple 675 R dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen 0 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Triumph Street Triple 675 R?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu Triumph Street Triple 675 R. Poročila o testiranjih tega modela so povprečno pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Triumph Street Triple 675 R Slike
Vir: 1000PS


Pokaži več slik
































