Hyosung GT 650i Naked SE 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Hyosung GT 650i Naked SE 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 81.5 mm |
|---|---|
| Gib | 62 mm |
| Moč motorja | 82 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 9250 min-1 |
| Navor | 67 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 7250 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 11.6 |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Ventili | Dvojna odmična gred v glavi motorja |
| Gibna prostornina | 647 cm3 |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|---|
| Sproženje | Hidravlično |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|
Mere in mase
| Višina sedeža | 780 mm |
|---|---|
| Suha masa | 400 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 17 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Pogosta vprašanja Hyosung GT 650i Naked SE
- Kateri je boljši? Hyosung GT 650i Naked SE ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Hyosung GT 650i Naked SE?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Hyosung GT 650i Naked SE.
- Kako priljubljen je Hyosung GT 650i Naked SE?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Hyosung GT 650i Naked SE.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.



























