KTM 690 Duke 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki KTM 690 Duke 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 102 mm |
|---|---|
| Moč motorja | 65 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 7500 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 11.8 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Cilindri | 1 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Gibna prostornina | 654 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Znamka | WP |
Zadnje vzmetenje
| Znamka | WP |
|---|
Podvozje
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Tip okvirja | Cevast |
Sprednje zavore
| Bat | Štirje bati |
|---|---|
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | Radialna |
| Znamka | Brembo |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | En bat |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
| Znamka | Brembo |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Medosna razdalja | 1472 mm |
| Višina sedeža | 865 mm |
| Prostornina posode za gorivo | 13.5 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Najnovejši članki 1000PS o KTM 690 Duke
Cena KTM 690 Duke
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
KTM 690 Duke Zgodovina
KTM 690 Duke 2019

73 KM
690 cm3
6.635,00 €povprečna tržna cena
KTM 690 Duke 2018

73 KM
690 cm3
5.958,00 €povprečna tržna cena
KTM 690 Duke 2017

73 KM
690 cm3
149 kg
5.766,00 €povprečna tržna cena
KTM 690 Duke 2016

73 KM
690 cm3
149 kg
5.077,00 €povprečna tržna cena
KTM 690 Duke 2015

68 KM
690 cm3
149 kg
5.056,00 €povprečna tržna cena
KTM 690 Duke 2014

68 KM
690 cm3
149 kg
4.692,00 €povprečna tržna cena
KTM 690 Duke 2013

68 KM
690 cm3
149 kg
4.745,00 €povprečna tržna cena
KTM 690 Duke 2012

70 KM
690 cm3
149 kg
4.253,00 €povprečna tržna cena
KTM 690 Duke 2011

65 KM
654 cm3
148 kg
4.262,00 €povprečna tržna cena
KTM 690 Duke 2010

65 KM
654 cm3
148 kg
4.588,00 €povprečna tržna cena
KTM 690 Duke 2009

65 KM
654 cm3
4.394,00 €povprečna tržna cena
KTM 690 Duke 2008

65 KM
654 cm3
148 kg
3.783,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki KTM 690 Duke
Pogosta vprašanja KTM 690 Duke
- Kakšna je trenutna tržna cena modela KTM 690 Duke?
- Trenutna povprečna tržna cena modela KTM 690 Duke, leto izdelave 2017, s povprečno 14.994 prevoženimi kilometri, je 5.920 EUR.
- Kateri je boljši? KTM 690 Duke ali Yamaha MT-07?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela KTM 690 Duke?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost zelo dobra. Na trgu je na voljo zelo veliko motornih koles KTM 690 Duke.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela KTM 690 Duke? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2020 je stabilnost cene modela KTM 690 Duke zelo dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen +1 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je KTM 690 Duke?
- Na trgu je zelo veliko povpraševanje po modelu KTM 690 Duke. Poročila o testiranjih tega modela so zelo pogosto brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
KTM 690 Duke Slike
Vir: 1000PS


Pokaži več slik




















