Kawasaki VN 2000 Classic 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Kawasaki VN 2000 Classic 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 103 mm |
|---|---|
| Gib | 123.2 mm |
| Moč motorja | 94 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 4400 min-1 |
| Navor | 166 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 3000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 9.5 |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Število prestav | 6 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 2053 cm3 |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojni okvir |
Sprednje zavore
| Vrsta | Dvojni kolut |
|---|
Zadnje zavore
| Bat | Dva bata |
|---|---|
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 16 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 16 palcev |
| Širina | 1025 mm |
| Višina | 1155 mm |
| Medosna razdalja | 1735 mm |
| Višina sedeža | 680 mm |
| Lastna masa | 380 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 21 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Kawasaki VN 2000 Classic
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Kawasaki VN 2000 Classic Zgodovina
Kawasaki VN 2000 Classic 2010

103 KM
2053 cm3
380 kg
13.035,00 €povprečna tržna cena
Kawasaki VN 2000 Classic 2009

94 KM
2053 cm3
380 kg
Pogosta vprašanja Kawasaki VN 2000 Classic
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Kawasaki VN 2000 Classic?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Kawasaki VN 2000 Classic, leto izdelave 2008, s povprečno 20.066 prevoženimi kilometri, je 14.500 EUR.
- Kateri je boljši? Kawasaki VN 2000 Classic ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Kawasaki VN 2000 Classic?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Kawasaki VN 2000 Classic.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Kawasaki VN 2000 Classic? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2008 je stabilnost cene modela Kawasaki VN 2000 Classic dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser. V prvem letu je bil trend gibanja cen +4 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Kawasaki VN 2000 Classic?
- Na trgu je slabo povpraševanje po modelu Kawasaki VN 2000 Classic. Poročila o testiranjih tega modela so redko brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Kawasaki VN 2000 Classic Slike
Vir: 1000PS
























