Buell 1125 R 2009
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Buell 1125 R 2009
Motor in pogonski sklop
| Izvrtina | 103 mm |
|---|---|
| Gib | 67.5 mm |
| Moč motorja | 148 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 9800 min-1 |
| Navor | 111 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 8000 min-1 |
| Prenos moči | Jermen |
| Cilindri | 2 |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 1125 cm3 |
Sprednje zavore
| Bat | Osem batov |
|---|---|
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | En bat |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 17 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 17 palcev |
| Dolžina | 1996 mm |
| Medosna razdalja | 1375 mm |
| Višina sedeža | 775 mm |
| Suha masa | 170 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 20.1 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Buell 1125 R Zgodovina
Buell 1125 R 2011

148 KM
1125 cm3
170 kg
Buell 1125 R 2010

148 KM
1125 cm3
170 kg
Buell 1125 R 2009

148 KM
1125 cm3
170 kg
Buell 1125 R 2008

146 KM
1125 cm3
170 kg
Pogosta vprašanja Buell 1125 R
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Buell 1125 R?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Buell 1125 R, leto izdelave 2020, s povprečno 12.600 prevoženimi kilometri, je 3.900 EUR.
- Kateri je boljši? Buell 1125 R ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Buell 1125 R?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport je razpoložljivost zelo slaba. Na trgu je na voljo zelo malo motornih koles Buell 1125 R.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Buell 1125 R? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2010 je stabilnost cene modela Buell 1125 R zelo dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Supersport. V prvem letu je bil trend gibanja cen +19 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Buell 1125 R?
- Na trgu je slabo povpraševanje po modelu Buell 1125 R. Poročila o testiranjih tega modela so redko brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Buell 1125 R Slike
Vir: 1000PS



Pokaži več slik





























