Benda Chinchilla 350 CVT
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Benda Chinchilla 350 CVT 2026 Izkušnje in strokovne ocene
Der Horvath
Benda Chinchilla 350 NEO je drzen križanec, ki s svojim menjalnikom CVT namerno utira nove poti in ustvarja predvsem eno: največjo dostopnost. Voziti ga je lažje kot skoraj katero koli drugo kolo v tem razredu in je jasno namenjen začetnikom, povratnikom in vsem, ki želijo sproščeno križariti, ne da bi jih skrbelo prestavljanje. Čeprav se pri tem izgubi nekaj klasičnih čustev modela V2, celoten paket navdušuje s svojo primernostjo za vsakdanjo uporabo, udobjem in predvsem s konceptom, ki deluje presenetljivo dobro.
Preberite celoten članek na 1000PS.com

Ključni tehnični podatki Benda Chinchilla 350 CVT 2026
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | V |
|---|---|
| Izvrtina | 42 mm |
| Gib | 45 mm |
| Moč motorja | 34 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 8700 min-1 |
| Navor | 31 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 6500 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 11.5 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Zaganjalnik | Električni |
| Tip sklopke | Preprečevanje poskakovanja kolesa, Sistemi sklopke |
| Prenos moči | Jermen |
| Vrsta menjalnika | Variomatic |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili na valj | 4 |
| Hlajenje | tekočina |
| Gibna prostornina | 343 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Obrnjene teleskopske vilice |
|---|---|
| Hod | 115 mm |
Zadnje vzmetenje
| Vzmetenje | Vrtljivi drog |
|---|---|
| Hod | 37 mm |
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|---|
| Premer | 320 mm |
| Bat | Štirje bati |
| Sproženje | Hidravlično |
| Tehnologija | Radialna |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Premer | 260 mm |
| Bat | Dva bata |
Sistemi za pomoč vozniku
| Napredni sistemi za pomoč voznikom | ABS |
|---|
Mere in mase
| Širina sprednje pnevmatike | 120 mm |
|---|---|
| Višina sprednje pnevmatike | 80 % |
| Premer sprednje pnevmatike | 16 palcev |
| Širina zadnje pnevmatike | 150 mm |
| Višina zadnje pnevmatike | 80 % |
| Premer zadnje pnevmatike | 15 palcev |
| Dolžina | 2190 mm |
| Širina | 895 mm |
| Višina | 1050 mm |
| Medosna razdalja | 1485 mm |
| Višina sedeža | 690 mm |
| Lastna masa (z ABS) | 195 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 16 l |
| Skladnost z dovoljenjem | A2 |
| Razpon | 355 km |
| Kombinirani izpust CO2 | 104 g/km |
| Kombinirana poraba goriva | 4.5 l/100 km |
| Hrup na mestu | 94 dB |
| Norma Euro | Euro 5+ |
Oprema
| Oprema | LED-žarometi, Vtičnica USB, Polnjenje in napajanje, Razsvetljava |
|---|
Najnovejši članki 1000PS o Benda Chinchilla 350 CVT
Pogosta vprašanja o pnevmatikah Benda Chinchilla 350 CVT
- Katere pnevmatike trenutno priporoča uredniška ekipa 1000 KM za ta model?
Tourer in cruiser
Visoka kilometrina in kul videz sta zelo pomembna, oprijem na mokri podlagi pa je prav tako dobrodošel. Poudarek je na primernosti za potovanja in manj na športnosti.
Pogosta vprašanja Benda Chinchilla 350 CVT
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Benda Chinchilla 350 CVT?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Benda Chinchilla 350 CVT, leto izdelave 2026, s povprečno 0 prevoženimi kilometri, je 6.170 EUR.
- Kateri je boljši? Benda Chinchilla 350 CVT ali QJ Motor SRV 400 AMT?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Benda Chinchilla 350 CVT?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Benda Chinchilla 350 CVT.
- Kako priljubljen je Benda Chinchilla 350 CVT?
- Na trgu je zelo slabo povpraševanje po modelu Benda Chinchilla 350 CVT. Poročila o testiranjih tega modela so redko brana na platformi 1000PS.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Benda Chinchilla 350 CVT Slike
Vir: 1000PS









