Mash Dirt Track 50 2021
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Mash Dirt Track 50 2021
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 2.85 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7000 ot./min. |
| Štartér | Elektrický, Kop |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 4 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 49.9 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 32 mm |
Zadné odpruženie
| Tlmič | Dual Shock |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 100 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 90 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 1950 mm |
| Šírka | 880 mm |
| Výška | 1055 mm |
| Výška sedadla | 810 mm |
| Suchá hmotnosť | 90 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12 l |
| Maximálna rýchlosť | 45 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | AM, B |
| Dojazd | 631 km |
| Kombinované emisie CO2 | 42 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 1.9 l/100 km |
Mash Dirt Track 50 História
Mash Dirt Track 50 2020

2.8 k
49.9 cm3
90 kg
Mash Dirt Track 50 2019

2.8 k
49.9 cm3
90 kg
FAQ pneumatiky Mash Dirt Track 50
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Mash Dirt Track 50
- Ktorý z nich je lepší? Mash Dirt Track 50 alebo Mash Fifty?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Mash Dirt Track 50?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Mash Dirt Track 50.
- Ako populárny je model Mash Dirt Track 50?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Mash Dirt Track 50.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Mash Dirt Track 50 Obrázky
Zdroj: 1000PS




































