Mash Fifty
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Mash Fifty 2026
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 2.85 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7000 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický, Kop |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 49 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 32 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 220 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 1980 mm |
| Šírka | 830 mm |
| Výška | 1110 mm |
| Výška sedadla | 780 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 105 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12 l |
| Maximálna rýchlosť | 45 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | AM, B |
| Dojazd | 666 km |
| Kombinované emisie CO2 | 40 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 1.8 l/100 km |
Mash Fifty História
Mash Fifty 2025

2.85 k
49 cm3
105 kg
Mash Fifty 2024

2.85 k
49.9 cm3
90 kg
Mash Fifty 2023

2.85 k
49.9 cm3
90 kg
Mash Fifty 2022

2.85 k
49.9 cm3
90 kg
Mash Fifty 2021

2.85 k
49.9 cm3
90 kg
Mash Fifty 2020

2.8 k
49.9 cm3
90 kg
Mash Fifty 2019

2.8 k
49.9 cm3
90 kg
Mash Fifty 2018

2.8 k
49.9 cm3
90 kg
Mash Fifty 2017

2.8 k
49.9 cm3
90 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Mash Fifty
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Mash Fifty?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Mash Fifty, rok výroby 2026, je 2 970 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Mash Fifty alebo Honda MSX125 Grom?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Mash Fifty?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Mash Fifty.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Mash Fifty? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2019, cenová stabilita modelu Mash Fifty bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -7 %.
- Ako populárny je model Mash Fifty?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Mash Fifty.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Mash Fifty Obrázky
Zdroj: 1000PS





























