Cagiva Mito 125 2008
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Cagiva Mito 125 2008
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 15 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Dvojtaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1375 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 760 mm |
| Suchá hmotnosť | 129 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14 l |
| Maximálna rýchlosť | 125 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cagiva Mito 125 História
Cagiva Mito 125 2014

13 k
124.6 cm3
129 kg
Cagiva Mito 125 2013

13 k
124.6 cm3
129 kg
Cagiva Mito 125 2012

13 k
124.6 cm3
129 kg
Cagiva Mito 125 2010

13 k
124.6 cm3
129 kg
Cagiva Mito 125 2009

12 k
124.6 cm3
310 kg
Cagiva Mito 125 2008

15 k
125 cm3
129 kg
Cagiva Mito 125 2007

15 k
125 cm3
129 kg
Cagiva Mito 125 2006

15 k
125 cm3
129 kg
Cagiva Mito 125 2005

15 k
125 cm3
129 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Cagiva Mito 125
- Ktorý z nich je lepší? Cagiva Mito 125 alebo Aprilia RS 125 Racing?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Cagiva Mito 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Cagiva Mito 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Cagiva Mito 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2006, cenová stabilita modelu Cagiva Mito 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport zlá. Cenový trend v prvom roku bol -19 %, -5 % v druhom roku a -6 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Cagiva Mito 125?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Cagiva Mito 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.










