Aprilia RS 125 Racing
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Aprilia RS 125 Racing 2018
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 58 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 47 mm |
| Výkon motora | 15 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 10500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 10.9 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 8250 ot./min. |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 125 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|
Predné brzdy
| Piest | Štyri piesty |
|---|---|
| Technológia | radiálny |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 1968 mm |
| Šírka | 760 mm |
| Rázvor | 1353 mm |
| Výška sedadla | 820 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 145 kg |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 135 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 110 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Aprilia RS 125 Racing História
Aprilia RS 125 Racing 2017

15 k
125 cm3
145 kg
Aprilia RS 125 Racing 2013

15 k
125 cm3
137 kg
Aprilia RS 125 Racing 2012

15 k
125 cm3
137 kg
Aprilia RS 125 Racing 2011

15 k
125 cm3
137 kg
Aprilia RS 125 Racing 2010
Aprilia RS 125 Racing 2010
15 k
125 cm3
137 kg
Aprilia RS 125 Racing 2009
Aprilia RS 125 Racing 2009
15 k
125 cm3
137 kg
Aprilia RS 125 Racing 2008

15 k
125 cm3
114 kg
Aprilia RS 125 Racing 2007

15 k
125 cm3
114 kg
Aprilia RS 125 Racing 2006

15 k
125 cm3
114 kg
Aprilia RS 125 Racing 2005

15 k
125 cm3
114 kg
FAQ pneumatiky Aprilia RS 125 Racing
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Aprilia RS 125 Racing
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Aprilia RS 125 Racing?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Aprilia RS 125 Racing, rok výroby 2017, je 3 700 EUR s priemerným nájazdom 10 626 km.
- Ktorý z nich je lepší? Aprilia RS 125 Racing alebo Aprilia RS 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Aprilia RS 125 Racing?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Aprilia RS 125 Racing.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Aprilia RS 125 Racing? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2012, cenová stabilita modelu Aprilia RS 125 Racing bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +16 %, -4 % v druhom roku a -18 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Aprilia RS 125 Racing?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Aprilia RS 125 Racing. Výsledky testov tohto modelu sa menej často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Aprilia RS 125 Racing Obrázky
Zdroj: 1000PS




























