Sym Symphony SR 125 2017
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Sym Symphony SR 125 2017
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 52.4 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 57.8 mm |
| Výkon motora | 8.8 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 8.6 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Štartér | Elektrický, Kop |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124.6 cm3 |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Jednoduché výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 110 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 2000 mm |
| Šírka | 690 mm |
| Výška | 1125 mm |
| Výška sedadla | 770 mm |
| Suchá hmotnosť | 120 kg |
| Objem palivovej nádrže | 5.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 85 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Sym Symphony SR 125 História
Sym Symphony SR 125 2026

11.4 k
124.7 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2025

11.4 k
124.7 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2024

10.2 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2023

10.2 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2022

10.2 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2021

10.2 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2020

8.8 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2019

8.8 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2018

8.8 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2017

8.8 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2016

8.8 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2015

8.8 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2014

8.8 k
124.6 cm3
120 kg
FAQ pneumatiky Sym Symphony SR 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Sym Symphony SR 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Sym Symphony SR 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Sym Symphony SR 125, rok výroby 2025, je 2 380 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Sym Symphony SR 125 alebo Piaggio Liberty 125 IGET 4t 3V?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Sym Symphony SR 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Sym Symphony SR 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Sym Symphony SR 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu Sym Symphony SR 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -1 % a 0 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Sym Symphony SR 125?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Sym Symphony SR 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Sym Symphony SR 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS



















