Sym Symphony SR 125
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Sym Symphony SR 125 2026
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 52.4 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 57.8 mm |
| Výkon motora | 11.4 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 10.3 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.7 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila, Suché |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124.7 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Zdvih | 100 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Zdvih | 75 mm |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 260 mm |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 110 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 2000 mm |
| Šírka | 690 mm |
| Výška | 1290 mm |
| Rázvor | 1330 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 120 kg |
| Objem palivovej nádrže | 5.4 l |
| Maximálna rýchlosť | 99 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1, B196 |
| Dojazd | 216 km |
| Kombinované emisie CO2 | 56 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.5 l/100 km |
| Euro norma | Euro 5+ |
| Maximálna povolená hmotnosť | 270 kg |
Vybavenie
| Vybavenie | Zásuvka USB, Nabíjanie a napájanie |
|---|
Sym Symphony SR 125 História
Sym Symphony SR 125 2025

11.4 k
124.7 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2024

10.2 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2023

10.2 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2022

10.2 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2021

10.2 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2020

8.8 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2019

8.8 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2018

8.8 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2017

8.8 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2016

8.8 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2015

8.8 k
124.6 cm3
120 kg
Sym Symphony SR 125 2014

8.8 k
124.6 cm3
120 kg
FAQ pneumatiky Sym Symphony SR 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Sym Symphony SR 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Sym Symphony SR 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Sym Symphony SR 125, rok výroby 2026, je 2 280 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Sym Symphony SR 125 alebo Sym Symphony ST 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Sym Symphony SR 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Sym Symphony SR 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Sym Symphony SR 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu Sym Symphony SR 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter normálna. Cenový trend v prvom roku bol -1 % a 0 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Sym Symphony SR 125?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Sym Symphony SR 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Sym Symphony SR 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS


















