Kymco MXU 550 EXi LOF
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kymco MXU 550 EXi LOF 2015
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 35 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6400 ot./min. |
| Prevodovka | kardan |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 501 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Vzpera odpruženia |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2240 mm |
| Šírka | 1260 mm |
| Výška | 1430 mm |
| Výška sedadla | 895 mm |
| Suchá hmotnosť | 387 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 90 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | B |
Kymco MXU 550 EXi LOF História
Kymco MXU 550 EXi LOF 2014

35 k
501 cm3
387 kg
Kymco MXU 550 EXi LOF 2013

35 k
501 cm3
387 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kymco MXU 550 EXi LOF
- Ktorý z nich je lepší? Kymco MXU 550 EXi LOF alebo Sym MaxSym 600i?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kymco MXU 550 EXi LOF?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Kymco MXU 550 EXi LOF.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Kymco MXU 550 EXi LOF? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Kymco MXU 550 EXi LOF bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Quad/ATV veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -23 % a +6 % v druhom roku.
- Ako populárny je model Kymco MXU 550 EXi LOF?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Kymco MXU 550 EXi LOF.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Kymco MXU 550 EXi LOF Obrázky
Zdroj: 1000PS


















