Sym MaxSym 600i
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Sym MaxSym 600i 2022
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 92 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 85 mm |
| Výkon motora | 45 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 50.3 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.2 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 565 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Zdvih | 106 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Zdvih | 100 mm |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 275 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Technológia | radiálny |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 275 mm |
| Piest | Jeden piest |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 15 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2270 mm |
| Šírka | 825 mm |
| Výška | 1410 mm |
| Rázvor | 1555 mm |
| Výška sedadla | 755 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 246 kg |
| Objem palivovej nádrže | 14.2 l |
| Maximálna rýchlosť | 165 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 308 km |
| Kombinované emisie CO2 | 107 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 4.6 l/100 km |
Cena Sym MaxSym 600i
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Sym MaxSym 600i História
Sym MaxSym 600i 2021

45 k
565 cm3
246 kg
Sym MaxSym 600i 2020

46.3 k
565 cm3
238 kg
6 030,00 €priemerná trhová cena
Sym MaxSym 600i 2019

46.3 k
565 cm3
238 kg
4 909,00 €priemerná trhová cena
Sym MaxSym 600i 2018

46.3 k
565 cm3
238 kg
5 733,00 €priemerná trhová cena
Sym MaxSym 600i 2017

46.3 k
565 cm3
238 kg
5 380,00 €priemerná trhová cena
Sym MaxSym 600i 2016

46.3 k
565 cm3
238 kg
3 719,00 €priemerná trhová cena
Sym MaxSym 600i 2015

46.3 k
565 cm3
238 kg
5 296,00 €priemerná trhová cena
Sym MaxSym 600i 2014

46.3 k
565 cm3
238 kg
Sym MaxSym 600i 1989
Sym MaxSym 600i 1989
43 k
565 cm3
232 kg
FAQ pneumatiky Sym MaxSym 600i
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Sym MaxSym 600i
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Sym MaxSym 600i?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Sym MaxSym 600i, rok výroby 2016, je 4 070 EUR s priemerným nájazdom 17 628 km.
- Ktorý z nich je lepší? Sym MaxSym 600i alebo Sym Maxsym TL?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Sym MaxSym 600i?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Sym MaxSym 600i.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Sym MaxSym 600i? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2018, cenová stabilita modelu Sym MaxSym 600i bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -2 %, -13 % v druhom roku a -4 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Sym MaxSym 600i?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Sym MaxSym 600i.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Sym MaxSym 600i Obrázky
Zdroj: 1000PS


















