Moto Guzzi California 1400 Touring 2013
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Moto Guzzi California 1400 Touring 2013 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
vauli
Akokolvek je nová California 1400 Touring moderná, dobrá a zároven príjemne tradicná, skutocným argumentom pri prvom zoznámení sa s velkou Guzzi je jej pôsobivý vzhlad. Vyzerá tažko, o tom niet pochýb, ale nie rušivo.

Kľúčové špecifikácie Moto Guzzi California 1400 Touring 2013
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 104 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 81.2 mm |
| Výkon motora | 96 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 120 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 2750 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.5 |
| Zapaľovanie | Digitálny, Dvojité zapaľovanie |
| Prevodovka | kardan |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 1380 cm3 |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Piest | Štyri piesty |
|---|---|
| Technológia | radiálny |
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Značka | Brembo |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 200 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 2445 mm |
| Výška | 1460 mm |
| Rázvor | 1685 mm |
| Výška sedadla | 740 mm |
| Suchá hmotnosť | 322 kg |
| Objem palivovej nádrže | 20.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Moto Guzzi California 1400 Touring
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Moto Guzzi California 1400 Touring História
Moto Guzzi California 1400 Touring 2021

96 k
1380 cm3
346 kg
Moto Guzzi California 1400 Touring 2020

96 k
1380 cm3
346 kg
Moto Guzzi California 1400 Touring 2019

96 k
1380 cm3
322 kg
Moto Guzzi California 1400 Touring 2018

96 k
1380 cm3
322 kg
Moto Guzzi California 1400 Touring 2017

96 k
1380 cm3
322 kg
Moto Guzzi California 1400 Touring 2016

96 k
1380 cm3
322 kg
Moto Guzzi California 1400 Touring 2015

96 k
1380 cm3
322 kg
12 806,00 €priemerná trhová cena
Moto Guzzi California 1400 Touring 2014

96 k
1380 cm3
322 kg
Moto Guzzi California 1400 Touring 2013

96 k
1380 cm3
322 kg
11 996,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Moto Guzzi California 1400 Touring
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvelý vzhľad sú veľmi dôležité, rovnako vítaná je aj priľnavosť na mokrom povrchu. Dôraz sa kladie na cestovnú vhodnosť a menej na športový charakter.
Alternatívy k Moto Guzzi California 1400 Touring
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Moto Guzzi California 1400 Touring
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Moto Guzzi California 1400 Touring?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Moto Guzzi California 1400 Touring, rok výroby 2013, je 11 100 EUR s priemerným nájazdom 23 615 km.
- Ktorý z nich je lepší? Moto Guzzi California 1400 Touring alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Moto Guzzi California 1400 Touring?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Touring je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Moto Guzzi California 1400 Touring.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Moto Guzzi California 1400 Touring? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2020, cenová stabilita modelu Moto Guzzi California 1400 Touring bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Touring zlá. Cenový trend v prvom roku bol -5 %, -1 % v druhom roku a +4 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Moto Guzzi California 1400 Touring?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Moto Guzzi California 1400 Touring. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Moto Guzzi California 1400 Touring Obrázky
Zdroj: 1000PS
































