Honda Goldwing F6B
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda Goldwing F6B 2017
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Boxer |
|---|---|
| Vŕtanie | 74 mm |
| Zdvih piestu | 71 mm |
| Výkon motora | 118.3 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 5500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 167 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 4000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.8 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | kardan |
| Valce | 6 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1832 cm3 |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Jednoduché výkyvné rameno |
|---|
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá rúrka |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Piest | Tri piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Tri piesty |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 130 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 2605 mm |
| Šírka | 945 mm |
| Výška | 1255 mm |
| Rázvor | 1690 mm |
| Výška sedadla | 725 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 385 kg |
| Objem palivovej nádrže | 25 l |
| Maximálna rýchlosť | 200 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Honda Goldwing F6B
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda Goldwing F6B História
Honda Goldwing F6B 2016

118.3 k
1832 cm3
385 kg
Honda Goldwing F6B 2015

118.3 k
1832 cm3
385 kg
Honda Goldwing F6B 2014

118.3 k
1832 cm3
385 kg
Honda Goldwing F6B 2013

118.3 k
1832 cm3
385 kg
19 185,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Honda Goldwing F6B
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvelý vzhľad sú veľmi dôležité, rovnako vítaná je aj priľnavosť na mokrom povrchu. Dôraz sa kladie na cestovnú vhodnosť a menej na športový charakter.
Alternatívy k Honda Goldwing F6B
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda Goldwing F6B
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda Goldwing F6B?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda Goldwing F6B, rok výroby 2013, je 18 490 EUR s priemerným nájazdom 53 937 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda Goldwing F6B alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda Goldwing F6B?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Touring je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Honda Goldwing F6B.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda Goldwing F6B? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2014, cenová stabilita modelu Honda Goldwing F6B bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Touring normálna. Cenový trend v prvom roku bol -4 %.
- Ako populárny je model Honda Goldwing F6B?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Honda Goldwing F6B.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda Goldwing F6B Obrázky
Zdroj: 1000PS

































