Honda VFR1200X Crosstourer 2012
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda VFR1200X Crosstourer 2012 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
kot
Nástupca úspešného modelu Varadero bol dlho ocakávaný a teraz je konecne tu. Zdá sa, že inžinieri Hondy do vrcholného modelu nabalili všetko, co bolo z hladiska špickových technológií k dispozícii: dvojspojkovú prevodovku, kombinované ABS a trakcnú kontrolu.

Kľúčové špecifikácie Honda VFR1200X Crosstourer 2012
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 81 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 60 mm |
| Výkon motora | 129 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 126 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 12 |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Tranzistor |
| Prevodovka | kardan |
| Typ prevodovky | Dvojspojka |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1237 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Nastavenie | Predpätie, Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Jednoduché výkyvné rameno |
|---|---|
| Nastavenie | Predpätie, Prepruženie |
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá rúrka |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | Kontrola trakcie |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2285 mm |
| Šírka | 915 mm |
| Výška | 1335 mm |
| Rázvor | 1595 mm |
| Výška sedadla | 850 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 275 kg |
| Objem palivovej nádrže | 21.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Honda VFR1200X Crosstourer
Honda VFR1200X Crosstourer História
Honda VFR1200X Crosstourer 2020

129 k
1237 cm3
275 kg
Honda VFR1200X Crosstourer 2019

129 k
1237 cm3
275 kg
Honda VFR1200X Crosstourer 2018

129 k
1237 cm3
275 kg
Honda VFR1200X Crosstourer 2017

129 k
1237 cm3
275 kg
13 487,00 €priemerná trhová cena
Honda VFR1200X Crosstourer 2016

129 k
1237 cm3
275 kg
9 031,00 €priemerná trhová cena
Honda VFR1200X Crosstourer 2015

129 k
1237 cm3
275 kg
9 928,00 €priemerná trhová cena
Honda VFR1200X Crosstourer 2014

129 k
1237 cm3
275 kg
8 506,00 €priemerná trhová cena
Honda VFR1200X Crosstourer 2013

129 k
1237 cm3
275 kg
8 267,00 €priemerná trhová cena
Honda VFR1200X Crosstourer 2012

129 k
1237 cm3
275 kg
7 348,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Honda VFR1200X Crosstourer
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Cestné enduro
Cestovné enduro pneumatiky s jasným zameraním na cestu, ktoré zvládnu aj krátke obchádzky po štrkových cestách.
Touring enduro 50 / 50
Pneumatiky, ktoré sú určené na zmiešané používanie na ceste a v teréne.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Skutočné cestovné enduro pneumatiky, ktoré sú zábavné aj na príležitostné výjazdy na šotolinové priechody.
Alternatívy k Honda VFR1200X Crosstourer
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda VFR1200X Crosstourer
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda VFR1200X Crosstourer?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda VFR1200X Crosstourer, rok výroby 2014, je 8 850 EUR s priemerným nájazdom 28 836 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda VFR1200X Crosstourer alebo BMW R 1200 GS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda VFR1200X Crosstourer?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Honda VFR1200X Crosstourer.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda VFR1200X Crosstourer? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2012, cenová stabilita modelu Honda VFR1200X Crosstourer bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -3 %, -13 % v druhom roku a -1 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda VFR1200X Crosstourer?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Honda VFR1200X Crosstourer. Výsledky testov tohto modelu sa často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda VFR1200X Crosstourer Obrázky
Zdroj: 1000PS

































