Peugeot Tweet 125 2025
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Peugeot Tweet 125 2025
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 52.4 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 57.8 mm |
| Výkon motora | 11.5 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 10.3 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124.6 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 30 mm |
| Zdvih | 100 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Zdvih | 80 mm |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 226 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 226 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | Kombinovaný brzdový systém |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 110 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Rázvor | 1330 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Suchá hmotnosť | 106 kg |
| Pohotovostná hmotnosť | 121 kg |
| Objem palivovej nádrže | 5.5 l |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety, Zásuvka USB |
|---|
Cena Peugeot Tweet 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Peugeot Tweet 125 História
Peugeot Tweet 125 2024

11.5 k
124.6 cm3
106 kg
Peugeot Tweet 125 2020

10.2 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2019

10.2 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2018

10.2 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2017

10.2 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2016

10.2 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2015

10.2 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2014

8.6 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2013

8.6 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2012

8.6 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2011

8.6 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2010

8.6 k
124.6 cm3
109 kg
FAQ pneumatiky Peugeot Tweet 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Peugeot Tweet 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Peugeot Tweet 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Peugeot Tweet 125, rok výroby 2022, je 2 310 EUR s priemerným nájazdom 5 883 km.
- Ktorý z nich je lepší? Peugeot Tweet 125 alebo Honda SH125i?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Peugeot Tweet 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Peugeot Tweet 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Peugeot Tweet 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu Peugeot Tweet 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter zlá. Cenový trend v prvom roku bol -10 %, -23 % v druhom roku a +9 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Peugeot Tweet 125?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Peugeot Tweet 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Peugeot Tweet 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS






Zobraziť viac obrázkov






