Peugeot Tweet 125 2010
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Peugeot Tweet 125 2010
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 8.6 k |
|---|---|
| Štartér | Kop |
| Zapaľovanie | CDI |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124.6 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 16 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 110 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 16 palce |
| Dĺžka | 1986 mm |
| Šírka | 690 mm |
| Výška | 1137 mm |
| Suchá hmotnosť | 109 kg |
| Objem palivovej nádrže | 5.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Cena Peugeot Tweet 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Peugeot Tweet 125 História
Peugeot Tweet 125 2025

11.5 k
124.6 cm3
106 kg
Peugeot Tweet 125 2024

11.5 k
124.6 cm3
106 kg
Peugeot Tweet 125 2020

10.2 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2019

10.2 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2018

10.2 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2017

10.2 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2016

10.2 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2015

10.2 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2014

8.6 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2013

8.6 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2012

8.6 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2011

8.6 k
124.6 cm3
109 kg
Peugeot Tweet 125 2010

8.6 k
124.6 cm3
109 kg
FAQ pneumatiky Peugeot Tweet 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Peugeot Tweet 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Peugeot Tweet 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Peugeot Tweet 125, rok výroby 2022, je 2 310 EUR s priemerným nájazdom 5 883 km.
- Ktorý z nich je lepší? Peugeot Tweet 125 alebo Peugeot Tweet 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Peugeot Tweet 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Peugeot Tweet 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Peugeot Tweet 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu Peugeot Tweet 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter zlá. Cenový trend v prvom roku bol -10 %, -23 % v druhom roku a +9 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Peugeot Tweet 125?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Peugeot Tweet 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Peugeot Tweet 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS


Zobraziť viac obrázkov















