Ural Retro Solo 2014
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Ural Retro Solo 2014
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Boxer |
|---|---|
| Vŕtanie | 78 mm |
| Zdvih piestu | 78 mm |
| Výkon motora | 41 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 5500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 57 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 4300 ot./min. |
| Štartér | Elektrický, Kop |
| Typ spojky | Suché |
| Prevodovka | kardan |
| Počet prevodových stupňov | 4 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 749 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 18 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 18 palce |
| Dĺžka | 2530 mm |
| Šírka | 840 mm |
| Výška | 1060 mm |
| Výška sedadla | 750 mm |
| Suchá hmotnosť | 246 kg |
| Objem palivovej nádrže | 19 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Ural Retro Solo História
Ural Retro Solo 2010

40 k
745 cm3
246 kg
Ural Retro Solo 2008

40 k
745 cm3
246 kg
Ural Retro Solo 2007

40 k
745 cm3
246 kg
Ural Retro Solo 2006

40 k
745 cm3
246 kg
Ural Retro Solo 2005

40 k
745 cm3
246 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Ural Retro Solo
- Ktorý z nich je lepší? Ural Retro Solo alebo Ural Retro?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Ural Retro Solo?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Ural Retro Solo.
- Ako populárny je model Ural Retro Solo?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Ural Retro Solo.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Ural Retro Solo Obrázky
Zdroj: 1000PS










