Ural Retro Solo 2008
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Ural Retro Solo 2008
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 40 k |
|---|---|
| Prevodovka | kardan |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 745 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1460 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 750 mm |
| Suchá hmotnosť | 246 kg |
| Objem palivovej nádrže | 19 l |
| Maximálna rýchlosť | 130 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Ural Retro Solo História
Ural Retro Solo 2014

41 k
749 cm3
246 kg
Ural Retro Solo 2010

40 k
745 cm3
246 kg
Ural Retro Solo 2008

40 k
745 cm3
246 kg
Ural Retro Solo 2007

40 k
745 cm3
246 kg
Ural Retro Solo 2006

40 k
745 cm3
246 kg
Ural Retro Solo 2005

40 k
745 cm3
246 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Ural Retro Solo
- Ktorý z nich je lepší? Ural Retro Solo alebo Ural Solo?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Ural Retro Solo?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Ural Retro Solo.
- Ako populárny je model Ural Retro Solo?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Ural Retro Solo.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.







