BMW S 1000 RR 2010
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW S 1000 RR 2010 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
nastynils
Môžeme za to podakovat prísnemu a nemilosrdnému príkazu šéfa. Predtým, ako S 1000 RR opustí továren, prebiehajú prísne kontroly výkonu. BMW nechcelo ukázat svoju ruku a riskovat, že sa do médií dostane co i len jedna neuspokojivá správa z testovacej stolice.

Kľúčové špecifikácie BMW S 1000 RR 2010
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 80 mm |
| Zdvih piestu | 49.7 mm |
| Výkon motora | 192 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 13000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 112 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 9750 ot./min. |
| Kompresný pomer | 13 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli, Zabanenie odskakovaniu kolies |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Zdvihový objem | 999 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|
Podvozok
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá rúrka |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
| Technológia | radiálny |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Šírka zadnej pneumatiky | 190 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 55 % |
| Dĺžka | 2056 mm |
| Šírka | 826 mm |
| Výška | 1138 mm |
| Rázvor | 1432 mm |
| Výška sedadla | 820 mm |
| Suchá hmotnosť | 183 kg |
| Pohotovostná hmotnosť | 204 kg |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 207 kg |
| Objem palivovej nádrže | 17.5 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Najnovšie články o motorke 1000PS BMW S 1000 RR
Cena BMW S 1000 RR
BMW S 1000 RR História
BMW S 1000 RR 2026

210 HP
999 ccm
198 kg
BMW S 1000 RR 2025

210 HP
999 ccm
198 kg
34 320,00 €priemerná trhová cena
BMW S 1000 RR 2024

210 HP
999 ccm
175 kg
29 837,00 €priemerná trhová cena
BMW S 1000 RR 2023

210 HP
999 ccm
175 kg
28 303,00 €priemerná trhová cena
BMW S 1000 RR 2022

207 HP
999 ccm
197 kg
24 417,00 €priemerná trhová cena
BMW S 1000 RR 2021

207 HP
999 ccm
197 kg
24 564,00 €priemerná trhová cena
BMW S 1000 RR 2020

207 HP
999 ccm
197 kg
20 429,00 €priemerná trhová cena
BMW S 1000 RR 2019

207 HP
999 ccm
197 kg
20 815,00 €priemerná trhová cena
BMW S 1000 RR 2018

199 HP
999 ccm
208 kg
26 830,00 €priemerná trhová cena
BMW S 1000 RR 2017

199 HP
999 ccm
208 kg
16 807,00 €priemerná trhová cena
BMW S 1000 RR 2016

199 HP
999 ccm
204 kg
18 035,00 €priemerná trhová cena
BMW S 1000 RR 2015

199 HP
999 ccm
204 kg
16 755,00 €priemerná trhová cena
BMW S 1000 RR 2014

192 HP
999 ccm
183 kg
11 221,00 €priemerná trhová cena
BMW S 1000 RR 2013

192 HP
999 ccm
183 kg
13 454,00 €priemerná trhová cena
BMW S 1000 RR 2012

192 HP
999 ccm
183 kg
13 699,00 €priemerná trhová cena
BMW S 1000 RR 2011

192 HP
999 ccm
183 kg
10 956,00 €priemerná trhová cena
BMW S 1000 RR 2010

192 HP
999 ccm
183 kg
11 108,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k BMW S 1000 RR
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) BMW S 1000 RR
- Aká je aktuálna trhová cena modelu BMW S 1000 RR?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu BMW S 1000 RR, rok výroby 2021, je 22 120 EUR s priemerným nájazdom 6 956 km.
- Ktorý z nich je lepší? BMW S 1000 RR alebo BMW M 1000 RR?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu BMW S 1000 RR?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov BMW S 1000 RR.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla BMW S 1000 RR? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2016, cenová stabilita modelu BMW S 1000 RR bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -1 %, -4 % v druhom roku a -4 % v treťom roku.
- Ako populárny je model BMW S 1000 RR?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli BMW S 1000 RR. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
BMW S 1000 RR Obrázky
Zdroj: 1000PS




































