Bimota DB 5 R 2010
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Bimota DB 5 R 2010
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 98 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 71 mm |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Chladenie | Olej-vzduch |
| Zdvihový objem | 1079 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Technológia | Povrchová úprava TiN |
| Značka | Öhlins |
| Nastavenie | Predpätie, Prepruženie |
Zadné odpruženie
| Značka | Öhlins |
|---|---|
| Nastavenie | Predpätie, Prepruženie |
Predné brzdy
| Piest | Štyri piesty |
|---|---|
| Technológia | radiálny |
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Značka | Brembo |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Rázvor | 1425 mm |
| Výška sedadla | 810 mm |
| Suchá hmotnosť | 169 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
Bimota DB 5 R História
Bimota DB 5 R 2015

95 HP
1078 ccm
164 kg
Bimota DB 5 R 2014

95 HP
1078 ccm
164 kg
Bimota DB 5 R 2013

95 HP
1078 ccm
164 kg
Bimota DB 5 R 2012

98 HP
1079 ccm
169 kg
Bimota DB 5 R 2011

98 HP
1079 ccm
169 kg
Bimota DB 5 R 2010

1079 ccm
169 kg
Bimota DB 5 R 2009

1079 ccm
169 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Bimota DB 5 R
- Ktorý z nich je lepší? Bimota DB 5 R alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Bimota DB 5 R?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Bimota DB 5 R.
- Ako populárny je model Bimota DB 5 R?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Bimota DB 5 R.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.





























