Sym Mio 50
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Sym Mio 50 2026
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 37 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 46 mm |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila, Suché |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Automatické, Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 2 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 49.5 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Zdvih | 70 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Zdvih | 80 mm |
| Materiál | Hliník |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 160 mm |
| Uvedenie do chodu | Hydraulický |
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|---|
| Priemer | 110 mm |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 10 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 90 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 90 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 10 palce |
| Dĺžka | 1760 mm |
| Šírka | 695 mm |
| Výška | 1050 mm |
| Rázvor | 1250 mm |
| Výška sedadla | 760 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 88 kg |
| Objem palivovej nádrže | 5.2 l |
| Maximálna rýchlosť | 45 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | AM |
| Dojazd | 226 km |
| Kombinované emisie CO2 | 52 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.3 l/100 km |
| Euro norma | Euro 5+ |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety, Zásuvka USB, Nabíjanie a napájanie, Osvetlenie |
|---|
Cena Sym Mio 50
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Sym Mio 50 História
Sym Mio 50 2025

3 k
49.5 cm3
88 kg
Sym Mio 50 2024

3 k
49.5 cm3
88 kg
Sym Mio 50 2021

3 k
49.5 cm3
88 kg
Sym Mio 50 2020

3.9 k
49.5 cm3
85 kg
Sym Mio 50 2019

3.9 k
49.5 cm3
85 kg
Sym Mio 50 2018

3.9 k
49.5 cm3
85 kg
Sym Mio 50 2017

3.9 k
49.5 cm3
85 kg
Sym Mio 50 2016

3.9 k
49.5 cm3
85 kg
Sym Mio 50 2015

3.9 k
49.5 cm3
85 kg
Sym Mio 50 2014

3.9 k
49.5 cm3
85 kg
Sym Mio 50 2013

4 k
49.4 cm3
82 kg
Sym Mio 50 2012

4 k
49.4 cm3
82 kg
Sym Mio 50 2011

3.8 k
49.4 cm3
85 kg
Sym Mio 50 2010

4 k
49.4 cm3
85 kg
Sym Mio 50 2009

4 k
49.4 cm3
98 kg
FAQ pneumatiky Sym Mio 50
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Sym Mio 50
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Sym Mio 50?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Sym Mio 50, rok výroby 2023, je 2 320 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Sym Mio 50 alebo Skyteam Skymax 50?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Sym Mio 50?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Sym Mio 50.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Sym Mio 50? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2014, cenová stabilita modelu Sym Mio 50 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -22 % a -15 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Sym Mio 50?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Sym Mio 50.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Sym Mio 50 Obrázky
Zdroj: 1000PS






















