Triumph Bonneville 2011
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Triumph Bonneville 2011 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
nastynils
V porovnaní s ostatnými klasickými modelmi Triumph je Bonneville najobratnejší jazdný stroj. Napríklad Scrambler ponúka menšie rezervy len vdaka pneumatikám a Speedmaster má vdaka svojej konštrukcii ešte menšiu vôlu v uhle náklonu. Bonnie je však plnohodnotný a všestranný motocykel, s ktorým môžete zažit vela skvelých výletov.

Kľúčové špecifikácie Triumph Bonneville 2011
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový s 270° kľukovým hriadeľom |
|---|---|
| Vŕtanie | 90 mm |
| Zdvih piestu | 68 mm |
| Výkon motora | 67 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 69 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5800 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.2 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 865 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
Zadné odpruženie
| Tlmič | Dual Shock |
|---|---|
| Značka | Kayaba |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|---|
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Nissin |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Nissin |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2115 mm |
| Šírka | 790 mm |
| Výška | 1130 mm |
| Rázvor | 1490 mm |
| Výška sedadla | 740 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 225 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Triumph Bonneville
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Triumph Bonneville História
Triumph Bonneville 2015

68 k
865 cm3
225 kg
7 941,00 €priemerná trhová cena
Triumph Bonneville 2014

68 k
865 cm3
225 kg
6 931,00 €priemerná trhová cena
Triumph Bonneville 2013

68 k
865 cm3
225 kg
Triumph Bonneville 2012

67 k
865 cm3
225 kg
Triumph Bonneville 2011

67 k
865 cm3
225 kg
Triumph Bonneville 2010

67 k
865 cm3
203 kg
Triumph Bonneville 2009

67 k
865 cm3
200 kg
Triumph Bonneville 2008

68 k
865 cm3
205 kg
Triumph Bonneville 2007

68 k
865 cm3
205 kg
Triumph Bonneville 2006

61 k
790 cm3
205 kg
FAQ pneumatiky Triumph Bonneville
Alternatívy k Triumph Bonneville
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triumph Bonneville
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Triumph Bonneville?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Triumph Bonneville, rok výroby 2015, je 9 930 EUR s priemerným nájazdom 4 950 km.
- Ktorý z nich je lepší? Triumph Bonneville alebo Triumph Bonneville Speedmaster?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triumph Bonneville?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Triumph Bonneville.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Triumph Bonneville? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2014, cenová stabilita modelu Triumph Bonneville bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol +2 %, +16 % v druhom roku a -15 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Triumph Bonneville?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Triumph Bonneville. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Triumph Bonneville Obrázky
Zdroj: 1000PS




Zobraziť viac obrázkov


















