Triumph Bonneville 2007
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Triumph Bonneville 2007
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 68 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 865 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1500 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 775 mm |
| Suchá hmotnosť | 205 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16.6 l |
| Maximálna rýchlosť | 180 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Triumph Bonneville
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Triumph Bonneville História
Triumph Bonneville 2015

68 k
865 cm3
225 kg
7 941,00 €priemerná trhová cena
Triumph Bonneville 2014

68 k
865 cm3
225 kg
6 931,00 €priemerná trhová cena
Triumph Bonneville 2013

68 k
865 cm3
225 kg
Triumph Bonneville 2012

67 k
865 cm3
225 kg
Triumph Bonneville 2011

67 k
865 cm3
225 kg
Triumph Bonneville 2010

67 k
865 cm3
203 kg
Triumph Bonneville 2009

67 k
865 cm3
200 kg
Triumph Bonneville 2008

68 k
865 cm3
205 kg
Triumph Bonneville 2007

68 k
865 cm3
205 kg
Triumph Bonneville 2006

61 k
790 cm3
205 kg
Alternatívy k Triumph Bonneville
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triumph Bonneville
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Triumph Bonneville?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Triumph Bonneville, rok výroby 2015, je 9 930 EUR s priemerným nájazdom 4 950 km.
- Ktorý z nich je lepší? Triumph Bonneville alebo Triumph Bonneville Speedmaster?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triumph Bonneville?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Triumph Bonneville.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Triumph Bonneville? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2014, cenová stabilita modelu Triumph Bonneville bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol +2 %, +16 % v druhom roku a -15 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Triumph Bonneville?
- Na trhu je veľký dopyt po modeli Triumph Bonneville. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Triumph Bonneville Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobraziť viac obrázkov


















