Buell 1125 R 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Buell 1125 R 2009
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 103 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 67.5 mm |
| Výkon motora | 148 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9800 ot./min. |
| Krútiaci moment | 111 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 8000 ot./min. |
| Prevodovka | Remeň |
| Valce | 2 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 1125 cm3 |
Predné brzdy
| Piest | Osem piestov |
|---|---|
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Jeden piest |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 1996 mm |
| Rázvor | 1375 mm |
| Výška sedadla | 775 mm |
| Suchá hmotnosť | 170 kg |
| Objem palivovej nádrže | 20.1 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Buell 1125 R História
Buell 1125 R 2011

148 HP
1125 ccm
170 kg
Buell 1125 R 2010

148 HP
1125 ccm
170 kg
Buell 1125 R 2009

148 HP
1125 ccm
170 kg
Buell 1125 R 2008

146 HP
1125 ccm
170 kg
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Buell 1125 R
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Buell 1125 R?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Buell 1125 R, rok výroby 2020, je 4 240 EUR s priemerným nájazdom 12 600 km.
- Ktorý z nich je lepší? Buell 1125 R alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Buell 1125 R?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Buell 1125 R.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Buell 1125 R? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2010, cenová stabilita modelu Buell 1125 R bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +19 %, -4 % v druhom roku a -21 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Buell 1125 R?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Buell 1125 R. Výsledky testov tohto modelu sa málokedy čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Buell 1125 R Obrázky
Zdroj: 1000PS



Zobraziť viac obrázkov





























