Suzuki Burgman 400 2011
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Suzuki Burgman 400 2011
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 81 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 77.6 mm |
| Výkon motora | 34 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7300 ot./min. |
| Krútiaci moment | 36.3 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5800 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.2 |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Zdvihový objem | 400 cm3 |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 2270 mm |
| Šírka | 760 mm |
| Výška | 1385 mm |
| Rázvor | 1585 mm |
| Výška sedadla | 710 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 222 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 145 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Najnovšie články 1000PS o Suzuki Burgman 400
Cena Suzuki Burgman 400
Suzuki Burgman 400 História
Suzuki Burgman 400 2026

30 k
400 cm3
218 kg
8 911,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2025

30 k
400 cm3
218 kg
8 653,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2024

30 k
400 cm3
218 kg
8 464,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2023

30 k
400 cm3
218 kg
7 903,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2022

30 k
400 cm3
218 kg
6 782,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2021

30 k
400 cm3
218 kg
6 191,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2020

31 k
400 cm3
215 kg
5 629,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2019

31 k
400 cm3
215 kg
4 608,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2018

34 k
400 cm3
222 kg
6 672,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2017

34 k
400 cm3
222 kg
5 207,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2016

34 k
400 cm3
222 kg
6 686,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2015

34 k
400 cm3
222 kg
4 493,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2014

34 k
400 cm3
222 kg
4 854,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2013

34 k
400 cm3
222 kg
3 639,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2012

34 k
400 cm3
222 kg
4 033,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2011

34 k
400 cm3
222 kg
3 429,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2010

34 k
400 cm3
222 kg
3 000,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2009

25 k
400 cm3
222 kg
3 521,00 €priemerná trhová cena
Suzuki Burgman 400 2008

33 k
385 cm3
184 kg
Suzuki Burgman 400 2007

33 k
385 cm3
184 kg
Suzuki Burgman 400 2006

33 k
385 cm3
184 kg
Suzuki Burgman 400 2005

33 k
385 cm3
184 kg
FAQ pneumatiky Suzuki Burgman 400
Alternatívy k Suzuki Burgman 400
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Suzuki Burgman 400
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Suzuki Burgman 400?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Suzuki Burgman 400, rok výroby 2025, je 7 980 EUR s priemerným nájazdom 116 km.
- Ktorý z nich je lepší? Suzuki Burgman 400 alebo BMW C 400 X?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Suzuki Burgman 400?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Suzuki Burgman 400.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Suzuki Burgman 400? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Suzuki Burgman 400 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -13 %, -5 % v druhom roku a -8 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Suzuki Burgman 400?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Suzuki Burgman 400. Výsledky testov tohto modelu sa často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Suzuki Burgman 400 Obrázky
Zdroj: 1000PS




































