BMW R 1200 R 2009
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie BMW R 1200 R 2009
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Boxer |
|---|---|
| Vŕtanie | 101 mm |
| Zdvih piestu | 73 mm |
| Výkon motora | 109 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 115 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 12 |
| Prevodovka | kardan |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Olej-vzduch |
| Zdvihový objem | 1170 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Vzpera odpruženia |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Jednoduché výkyvné rameno |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Piest | Štyri piesty |
| Uchytenie tlmičov | Pevný strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Rozmery a hmotnosti
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
|---|---|
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2145 mm |
| Šírka | 872 mm |
| Výška | 1285 mm |
| Rázvor | 1495 mm |
| Výška sedadla | 800 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 223 kg |
| Objem palivovej nádrže | 18 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena BMW R 1200 R
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
BMW R 1200 R História
BMW R 1200 R 2018

125 HP
1170 ccm
231 kg
11 161,00 €priemerná trhová cena
BMW R 1200 R 2017

125 HP
1170 ccm
231 kg
10 827,00 €priemerná trhová cena
BMW R 1200 R 2016

125 HP
1170 ccm
231 kg
10 176,00 €priemerná trhová cena
BMW R 1200 R 2015

125 HP
1170 ccm
231 kg
11 159,00 €priemerná trhová cena
BMW R 1200 R 2014

110 HP
1170 ccm
223 kg
9 820,00 €priemerná trhová cena
BMW R 1200 R 2013

110 HP
1170 ccm
223 kg
7 476,00 €priemerná trhová cena
BMW R 1200 R 2012

110 HP
1170 ccm
223 kg
8 526,00 €priemerná trhová cena
BMW R 1200 R 2011

110 HP
1170 ccm
223 kg
8 782,00 €priemerná trhová cena
BMW R 1200 R 2010

109 HP
1170 ccm
198 kg
6 629,00 €priemerná trhová cena
BMW R 1200 R 2009

109 HP
1170 ccm
223 kg
6 144,00 €priemerná trhová cena
BMW R 1200 R 2008

109 HP
1170 ccm
198 kg
7 164,00 €priemerná trhová cena
BMW R 1200 R 2007

109 HP
1170 ccm
198 kg
6 240,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k BMW R 1200 R
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) BMW R 1200 R
- Aká je aktuálna trhová cena modelu BMW R 1200 R?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu BMW R 1200 R, rok výroby 2018, je 11 060 EUR s priemerným nájazdom 15 506 km.
- Ktorý z nich je lepší? BMW R 1200 R alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu BMW R 1200 R?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov BMW R 1200 R.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla BMW R 1200 R? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2018, cenová stabilita modelu BMW R 1200 R bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -5 %, -2 % v druhom roku a +10 % v treťom roku.
- Ako populárny je model BMW R 1200 R?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli BMW R 1200 R. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
BMW R 1200 R Obrázky
Zdroj: 1000PS




Zobraziť viac obrázkov




























