Yamaha XT660Z Tenere
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Yamaha XT660Z Tenere 2017
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 100 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 84 mm |
| Výkon motora | 48 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6000 ot./min. |
| Krútiaci moment | 58 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 5500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10 |
| Prevodovka | Reťaz |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Zdvihový objem | 660 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 90 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 21 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2246 mm |
| Šírka | 865 mm |
| Výška | 1477 mm |
| Rázvor | 1500 mm |
| Výška sedadla | 895 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 206 kg |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 209 kg |
| Objem palivovej nádrže | 23 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
Cena Yamaha XT660Z Tenere
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Yamaha XT660Z Tenere História
Yamaha XT660Z Tenere 2016

48 k
660 cm3
206 kg
Yamaha XT660Z Tenere 2015

48 k
660 cm3
206 kg
Yamaha XT660Z Tenere 2014

48 k
660 cm3
206 kg
Yamaha XT660Z Tenere 2013

48 k
660 cm3
206 kg
Yamaha XT660Z Tenere 2012

48 k
660 cm3
206 kg
Yamaha XT660Z Tenere 2011

48 k
660 cm3
206 kg
Yamaha XT660Z Tenere 2010

48 k
660 cm3
206 kg
5 962,00 €priemerná trhová cena
Yamaha XT660Z Tenere 2009

48 k
660 cm3
206 kg
6 025,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Yamaha XT660Z Tenere
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Cestné enduro
Cestovné enduro pneumatiky s jasným zameraním na cestu, ktoré zvládnu aj krátke obchádzky po štrkových cestách.
Touring enduro 50 / 50
Pneumatiky, ktoré sú určené na zmiešané používanie na ceste a v teréne.
Touring enduro 80 road / 20 off-road
Skutočné cestovné enduro pneumatiky, ktoré sú zábavné aj na príležitostné výjazdy na šotolinové priechody.
Alternatívy k Yamaha XT660Z Tenere
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Yamaha XT660Z Tenere
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Yamaha XT660Z Tenere?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Yamaha XT660Z Tenere, rok výroby 2016, je 9 790 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Yamaha XT660Z Tenere alebo Kawasaki Versys 650?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Yamaha XT660Z Tenere?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Yamaha XT660Z Tenere.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Yamaha XT660Z Tenere? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2015, cenová stabilita modelu Yamaha XT660Z Tenere bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Enduro motorcycle veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol +4 %, -10 % v druhom roku a -8 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Yamaha XT660Z Tenere?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Yamaha XT660Z Tenere. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Yamaha XT660Z Tenere Obrázky
Zdroj: 1000PS










Zobraziť viac obrázkov























