Honda CBR600RR 2008
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda CBR600RR 2008
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 117 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 4 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 599 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1395 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 820 mm |
| Suchá hmotnosť | 163 kg |
| Objem palivovej nádrže | 18 l |
| Maximálna rýchlosť | 260 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Najnovšie články 1000PS o Honda CBR600RR
Cena Honda CBR600RR
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda CBR600RR História
Honda CBR600RR 2026

121 k
599 cm3
193 kg
15 004,00 €priemerná trhová cena
Honda CBR600RR 2025

119 k
599 cm3
193 kg
14 480,00 €priemerná trhová cena
Honda CBR600RR 2024

119 k
599 cm3
193 kg
16 684,00 €priemerná trhová cena
Honda CBR600RR 2017

120 k
599 cm3
193 kg
Honda CBR600RR 2016

120 k
599 cm3
193 kg
8 242,00 €priemerná trhová cena
Honda CBR600RR 2015

120 k
599 cm3
193 kg
Honda CBR600RR 2014

120 k
599 cm3
193 kg
Honda CBR600RR 2013

120 k
599 cm3
193 kg
13 573,00 €priemerná trhová cena
Honda CBR600RR 2012

120 k
599 cm3
184 kg
Honda CBR600RR 2011

120 k
599 cm3
184 kg
9 117,00 €priemerná trhová cena
Honda CBR600RR 2010

120 k
599 cm3
184 kg
8 301,00 €priemerná trhová cena
Honda CBR600RR 2009

120 k
599 cm3
184 kg
7 704,00 €priemerná trhová cena
Honda CBR600RR 2008

117 k
599 cm3
163 kg
7 034,00 €priemerná trhová cena
Honda CBR600RR 2007

117 k
599 cm3
163 kg
5 640,00 €priemerná trhová cena
Honda CBR600RR 2006

117 k
599 cm3
163 kg
5 340,00 €priemerná trhová cena
Honda CBR600RR 2005

117 k
599 cm3
163 kg
4 971,00 €priemerná trhová cena
Alternatívy k Honda CBR600RR
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda CBR600RR
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda CBR600RR?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda CBR600RR, rok výroby 2026, je 12 990 EUR s priemerným nájazdom 19 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda CBR600RR alebo Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda CBR600RR?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Honda CBR600RR.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Honda CBR600RR? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2014, cenová stabilita modelu Honda CBR600RR bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport normálna. Cenový trend v prvom roku bol -4 %, -6 % v druhom roku a -10 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Honda CBR600RR?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Honda CBR600RR. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda CBR600RR Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobraziť viac obrázkov





















