Kymco XCITING VS 400i TCS ABS
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Kymco XCITING VS 400i TCS ABS 2025
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 33.9 k |
|---|---|
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 7250 ot./min. |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ prevodovky | Automatické |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 400 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Dual Shock |
| Nastavenie | Predpätie |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 280 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Technológia | radiálny |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Kontrola trakcie |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 15 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 150 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 14 palce |
| Dĺžka | 2190 mm |
| Šírka | 799 mm |
| Výška | 1344 mm |
| Výška sedadla | 815 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 213 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 140 km/h |
| Dojazd | 297 km |
| Kombinované emisie CO2 | 99 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 4.2 l/100 km |
Kymco XCITING VS 400i TCS ABS História
Kymco XCITING VS 400i TCS ABS 2024

33.8 k
400 cm3
195 kg
FAQ pneumatiky Kymco XCITING VS 400i TCS ABS
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Kymco XCITING VS 400i TCS ABS
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Kymco XCITING VS 400i TCS ABS?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Kymco XCITING VS 400i TCS ABS, rok výroby 2025, je 7 400 EUR s priemerným nájazdom 799 km.
- Ktorý z nich je lepší? Kymco XCITING VS 400i TCS ABS alebo Kymco Xciting S 400i ABS?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Kymco XCITING VS 400i TCS ABS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť normálna. Na trhu je k dispozícii priemerný počet motocyklov Kymco XCITING VS 400i TCS ABS.
- Ako populárny je model Kymco XCITING VS 400i TCS ABS?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Kymco XCITING VS 400i TCS ABS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.














