Royal Enfield Scram 411 2024
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Royal Enfield Scram 411 2024 Skúsenosti a hodnotenia odborníkov
Gregor
Štýlový motocykel za primeranú cenu? Áno, presne to ponúka Royal Enfield Scram 411. Kvalita spracovania je adekvátna alebo dokonca lepšia vzhladom na cenovú kategóriu. V skutocnosti modelu Scram chýba len trochu viac špickového výkonu, aby dokázal plynule predbiehat na polných cestách, a trochu presnejšia predná brzda. Zvyšok je v poriadku!
Prečítajte si celý článok na 1000PS.com

Kľúčové špecifikácie Royal Enfield Scram 411 2024
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 78 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 86 mm |
| Výkon motora | 24 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 32 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 4250 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.5 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily | OHV |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 411 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 41 mm |
| Zdvih | 190 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Uchytenie tlmičov | Ťahadlo |
| Zdvih | 180 mm |
| Nastavenie | Predpätie |
| Materiál | Oceľ |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolíska |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 300 mm |
| Piest | Dva piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
| Piest | Jeden piest |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 120 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 90 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2160 mm |
| Šírka | 840 mm |
| Výška | 1165 mm |
| Rázvor | 1465 mm |
| Výška sedadla | 795 mm |
| Suchá hmotnosť (s ABS) | 185 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Maximálna rýchlosť | 127 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A2 |
| Dojazd | 500 km |
| Kombinované emisie CO2 | 76.5 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.18 l/100 km |
| Stacionárna hlučnosť | 88 dB |
Najnovšie články 1000PS o Royal Enfield Scram 411
Cena Royal Enfield Scram 411
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Royal Enfield Scram 411 História
Royal Enfield Scram 411 2025

24 k
411 cm3
185 kg
Royal Enfield Scram 411 2024

24 k
411 cm3
185 kg
Royal Enfield Scram 411 2023

24 k
411 cm3
185 kg
5 152,00 €priemerná trhová cena
Royal Enfield Scram 411 2022

24 k
411 cm3
185 kg
FAQ pneumatiky Royal Enfield Scram 411
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
Alternatívy k Royal Enfield Scram 411
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Royal Enfield Scram 411
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Royal Enfield Scram 411?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Royal Enfield Scram 411, rok výroby 2023, je 6 540 EUR s priemerným nájazdom 877 km.
- Ktorý z nich je lepší? Royal Enfield Scram 411 alebo Brixton Cromwell 250?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Royal Enfield Scram 411?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Royal Enfield Scram 411.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Royal Enfield Scram 411? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2022, cenová stabilita modelu Royal Enfield Scram 411 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike veľmi dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -22 %, -5 % v druhom roku a -14 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Royal Enfield Scram 411?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Royal Enfield Scram 411. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Royal Enfield Scram 411 Obrázky
Zdroj: 1000PS















Zobraziť viac obrázkov


















