Malaguti Drakon 125 ABS
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Malaguti Drakon 125 ABS 2026
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 58 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 47 mm |
| Výkon motora | 13.6 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 9500 ot./min. |
| Krútiaci moment | 11.4 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 12 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Zapaľovanie | Riadiaca jednotka motora |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Radenie prevodových stupňov |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | kvapalina |
| Mazanie | tlakový obeh |
| Zdvihový objem | 124 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 41 mm |
| Zdvih | 115 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Výkyvné rameno |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Zdvih | 125 mm |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá rúrka |
| Uhol sklonu | 27 stupne |
| Závlek kolesa | 105 mm |
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 300 mm |
| Piest | Štyri piesty |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 218 mm |
| Piest | Jeden piest |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 17 palce |
| Dĺžka | 2050 mm |
| Šírka | 810 mm |
| Výška | 1100 mm |
| Rázvor | 1370 mm |
| Výška sedadla | 805 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 145 kg |
| Objem palivovej nádrže | 10.5 l |
| Maximálna rýchlosť | 99 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1, B196 |
| Dojazd | 403 km |
| Kombinované emisie CO2 | 59 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.6 l/100 km |
| Stacionárna hlučnosť | 82 dB |
| Euro norma | Euro 5+ |
| Maximálna povolená hmotnosť | 320 kg |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety, TFT displej, Moderná elektronika, Osvetlenie |
|---|
Cena Malaguti Drakon 125 ABS
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Malaguti Drakon 125 ABS História
Malaguti Drakon 125 ABS 2025

13.6 k
124 cm3
145 kg
Malaguti Drakon 125 ABS 2024

13.6 k
124 cm3
145 kg
2 794,00 €priemerná trhová cena
Malaguti Drakon 125 ABS 2023

13.6 k
124 cm3
145 kg
Malaguti Drakon 125 ABS 2022

13.5 k
124.8 cm3
144 kg
FAQ pneumatiky Malaguti Drakon 125 ABS
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Lacné univerzálne zariadenie pre ľahké motocykle
Na každodenné dochádzanie do práce a krátke víkendové jazdy. Športové pneumatiky z druhého radu - dobrý pomer cena/výkon.
Alternatívy k Malaguti Drakon 125 ABS
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Malaguti Drakon 125 ABS
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Malaguti Drakon 125 ABS?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Malaguti Drakon 125 ABS, rok výroby 2024, je 3 910 EUR s priemerným nájazdom 3 km.
- Ktorý z nich je lepší? Malaguti Drakon 125 ABS alebo Husqvarna Svartpilen 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Malaguti Drakon 125 ABS?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Naked bike je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Malaguti Drakon 125 ABS.
- Ako populárny je model Malaguti Drakon 125 ABS?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Malaguti Drakon 125 ABS. Výsledky testov tohto modelu sa priemerne často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Malaguti Drakon 125 ABS Obrázky
Zdroj: 1000PS








Zobraziť viac obrázkov



















