Triumph Speedmaster 2011
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Triumph Speedmaster 2011
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 90 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 68 mm |
| Výkon motora | 61 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6800 ot./min. |
| Krútiaci moment | 74 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 3300 ot./min. |
| Kompresný pomer | 9.2 |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Počet prevodových stupňov | 5 |
| Valce | 2 |
| Ventily | DOHC |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 865 cm3 |
Predné odpruženie
| Značka | Kayaba |
|---|
Zadné odpruženie
| Značka | Kayaba |
|---|
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|---|
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Nissin |
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 100 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 90 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 19 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 170 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 80 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 2360 mm |
| Šírka | 830 mm |
| Výška | 1160 mm |
| Rázvor | 1605 mm |
| Výška sedadla | 700 mm |
| Pohotovostná hmotnosť | 250 kg |
| Objem palivovej nádrže | 19.3 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Triumph Speedmaster
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Triumph Speedmaster História
Triumph Speedmaster 2018

61 k
865 cm3
250 kg
Triumph Speedmaster 2017

61 k
865 cm3
250 kg
Triumph Speedmaster 2016

61 k
865 cm3
250 kg
Triumph Speedmaster 2015

61 k
865 cm3
250 kg
8 383,00 €priemerná trhová cena
Triumph Speedmaster 2014

61 k
865 cm3
250 kg
6 414,00 €priemerná trhová cena
Triumph Speedmaster 2013

61 k
865 cm3
250 kg
Triumph Speedmaster 2012

61 k
865 cm3
250 kg
7 627,00 €priemerná trhová cena
Triumph Speedmaster 2011

61 k
865 cm3
250 kg
Triumph Speedmaster 2010

61 k
865 cm3
229 kg
Triumph Speedmaster 2009

61 k
865 cm3
229 kg
Triumph Speedmaster 2008

56 k
865 cm3
229 kg
Triumph Speedmaster 2007

61 k
790 cm3
229 kg
Triumph Speedmaster 2006

61 k
790 cm3
229 kg
Triumph Speedmaster 2005

61 k
790 cm3
229 kg
7 940,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Triumph Speedmaster
- Ktoré pneumatiky v súčasnosti odporúča redakčný tím 1000 PS pre tento model?
Tourer a cruiser
Vysoký kilometrový výkon a skvelý vzhľad sú veľmi dôležité, rovnako vítaná je aj priľnavosť na mokrom povrchu. Dôraz sa kladie na cestovnú vhodnosť a menej na športový charakter.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triumph Speedmaster
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Triumph Speedmaster?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Triumph Speedmaster, rok výroby 2018, je 13 320 EUR s priemerným nájazdom 3 901 km.
- Ktorý z nich je lepší? Triumph Speedmaster alebo Triumph Speedmaster?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triumph Speedmaster?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Triumph Speedmaster.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Triumph Speedmaster? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2018, cenová stabilita modelu Triumph Speedmaster bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -1 %, -18 % v druhom roku a +12 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Triumph Speedmaster?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Triumph Speedmaster.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Triumph Speedmaster Obrázky
Zdroj: 1000PS





















