Triumph Speedmaster 2006
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Triumph Speedmaster 2006
Motor a pohonný reťazec
| Výkon motora | 61 k |
|---|---|
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 790 cm3 |
Rozmery a hmotnosti
| Rázvor | 1655 mm |
|---|---|
| Výška sedadla | 720 mm |
| Suchá hmotnosť | 229 kg |
| Objem palivovej nádrže | 16.6 l |
| Maximálna rýchlosť | 170 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
Cena Triumph Speedmaster
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Triumph Speedmaster História
Triumph Speedmaster 2018

61 k
865 cm3
250 kg
Triumph Speedmaster 2017

61 k
865 cm3
250 kg
Triumph Speedmaster 2016

61 k
865 cm3
250 kg
Triumph Speedmaster 2015

61 k
865 cm3
250 kg
8 383,00 €priemerná trhová cena
Triumph Speedmaster 2014

61 k
865 cm3
250 kg
6 414,00 €priemerná trhová cena
Triumph Speedmaster 2013

61 k
865 cm3
250 kg
Triumph Speedmaster 2012

61 k
865 cm3
250 kg
7 627,00 €priemerná trhová cena
Triumph Speedmaster 2011

61 k
865 cm3
250 kg
Triumph Speedmaster 2010

61 k
865 cm3
229 kg
Triumph Speedmaster 2009

61 k
865 cm3
229 kg
Triumph Speedmaster 2008

56 k
865 cm3
229 kg
Triumph Speedmaster 2007

61 k
790 cm3
229 kg
Triumph Speedmaster 2006

61 k
790 cm3
229 kg
Triumph Speedmaster 2005

61 k
790 cm3
229 kg
7 940,00 €priemerná trhová cena
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Triumph Speedmaster
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Triumph Speedmaster?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Triumph Speedmaster, rok výroby 2013, je 6 050 EUR s priemerným nájazdom 15 833 km.
- Ktorý z nich je lepší? Triumph Speedmaster alebo Triumph America?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Triumph Speedmaster?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser je dostupnosť dobrá. Na trhu je k dispozícii veľa motocyklov Triumph Speedmaster.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Triumph Speedmaster? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2018, cenová stabilita modelu Triumph Speedmaster bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Chopper/Cruiser dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -1 %, -18 % v druhom roku a +12 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Triumph Speedmaster?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Triumph Speedmaster.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Triumph Speedmaster Obrázky
Zdroj: 1000PS
















