Honda Forza 750 2022
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Honda Forza 750 2022
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Vŕtanie | 77 mm |
| Zdvih piestu | 80 mm |
| Výkon motora | 59 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 6750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 69 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 4750 ot./min. |
| Kompresný pomer | 10.7 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Viaceré doštičky v olejovom kúpeli |
| Zapaľovanie | Digitálny, Tranzistor |
| Prevodovka | Reťaz |
| Typ prevodovky | Dvojspojka |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Valce | 2 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 745 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Priemer | 41 mm |
| Zdvih | 120 mm |
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|---|
| Uchytenie tlmičov | Pro-Link |
| Zdvih | 120 mm |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá rúrka, Rúrkový |
| Uhol sklonu | 27 stupne |
| Závlek kolesa | 104 mm |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 310 mm |
| Piest | Štyri piesty |
| Technológia | radiálny |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
| Piest | Jeden piest |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS, Ride-by-Wire, Kontrola trakcie |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 17 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 160 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 15 palce |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Šírka | 790 mm |
| Výška | 1484 mm |
| Rázvor | 1580 mm |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 235 kg |
| Objem palivovej nádrže | 13.2 l |
| Skupiny vodičských preukazov | A |
| Dojazd | 366 km |
| Kombinované emisie CO2 | 85 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 3.6 l/100 km |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety, TFT displej |
|---|
Najnovšie články 1000PS o Honda Forza 750
Cena Honda Forza 750
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Honda Forza 750 História
Honda Forza 750 2026

59 k
745 cm3
236 kg
14 550,00 €priemerná trhová cena
Honda Forza 750 2025

59 k
745 cm3
236 kg
13 996,00 €priemerná trhová cena
Honda Forza 750 2024

59 k
745 cm3
235 kg
12 900,00 €priemerná trhová cena
Honda Forza 750 2023

59 k
745 cm3
235 kg
11 874,00 €priemerná trhová cena
Honda Forza 750 2022

59 k
745 cm3
235 kg
9 961,00 €priemerná trhová cena
Honda Forza 750 2021

59 k
745 cm3
235 kg
8 795,00 €priemerná trhová cena
FAQ pneumatiky Honda Forza 750
Alternatívy k Honda Forza 750
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Honda Forza 750
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Honda Forza 750?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Honda Forza 750, rok výroby 2026, je 13 130 EUR s priemerným nájazdom 0 km.
- Ktorý z nich je lepší? Honda Forza 750 alebo Honda NC750X?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Honda Forza 750?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi dobrá. Na trhu je k dispozícii veľmi veľa motocyklov Honda Forza 750.
- Ako populárny je model Honda Forza 750?
- Na trhu je veľmi veľký dopyt po modeli Honda Forza 750. Výsledky testov tohto modelu sa veľmi často čítajú na platforme 1000PS.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Honda Forza 750 Obrázky
Zdroj: 1000PS
























Zobraziť viac obrázkov




















