Sym Cruisym 125 2022
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Sym Cruisym 125 2022
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 53 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 55.4 mm |
| Výkon motora | 14.3 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8750 ot./min. |
| Krútiaci moment | 11.8 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 7000 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11.3 |
| Palivový systém | Vstrekovanie |
| Štartér | Elektrický |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Ventily na valec | 4 |
| Ventily | OHC |
| Chladenie | kvapalina |
| Zdvihový objem | 124.9 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Teleskopická vidlica |
|---|---|
| Zdvih | 88 mm |
Zadné odpruženie
| Odpruženie | Kyvné rameno pohonu |
|---|---|
| Tlmič | Monoshock |
| Zdvih | 89 mm |
Podvozok
| Rám | Oceľ |
|---|
Predné brzdy
| Typ | Jeden disk |
|---|---|
| Priemer | 260 mm |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 240 mm |
Asistenčné systémy
| Pokročilé asistenčné systémy pre jazdca | ABS |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 70 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 14 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 140 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 60 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 13 palce |
| Dĺžka | 2175 mm |
| Šírka | 760 mm |
| Výška | 1440 mm |
| Rázvor | 1530 mm |
| Výška sedadla | 750 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s ABS) | 179 kg |
| Objem palivovej nádrže | 12 l |
| Maximálna rýchlosť | 99 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
| Dojazd | 428 km |
| Kombinované emisie CO2 | 65 g/km |
| Kombinovaná spotreba paliva | 2.9 l/100 km |
| Stacionárna hlučnosť | 71 dB |
Vybavenie
| Vybavenie | LED svetlomety |
|---|
Cena Sym Cruisym 125
Modelový rok
Aktuálne priemerné trhové ceny
Sym Cruisym 125 História
Sym Cruisym 125 2026

14.3 k
124.9 cm3
179 kg
Sym Cruisym 125 2025

14.3 k
124.9 cm3
179 kg
Sym Cruisym 125 2024

14.3 k
124.9 cm3
179 kg
Sym Cruisym 125 2023

14.3 k
124.9 cm3
179 kg
Sym Cruisym 125 2022

14.3 k
124.9 cm3
179 kg
Sym Cruisym 125 2021

14.3 k
124.9 cm3
179 kg
4 178,00 €priemerná trhová cena
Sym Cruisym 125 2020

14.3 k
124.9 cm3
179 kg
FAQ pneumatiky Sym Cruisym 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Sym Cruisym 125
- Ktorý z nich je lepší? Sym Cruisym 125 alebo Sym VS 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Sym Cruisym 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Sym Cruisym 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Sym Cruisym 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2021, cenová stabilita modelu Sym Cruisym 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter veľmi zlá. Cenový trend v prvom roku bol -22 %, -1 % v druhom roku a +5 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Sym Cruisym 125?
- Na trhu je slabý dopyt po modeli Sym Cruisym 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Sym Cruisym 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS




Zobraziť viac obrázkov
















