Sym VS 125
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Sym VS 125 2016
Motor a pohonný reťazec
| Vŕtanie | 52.4 mm |
|---|---|
| Zdvih piestu | 57.8 mm |
| Výkon motora | 11.5 k |
| Otáčky za minútu pri max. výkone | 8250 ot./min. |
| Krútiaci moment | 10.6 Nm |
| Otáčky za minútu pri krútiacom momente | 6500 ot./min. |
| Kompresný pomer | 11 |
| Štartér | Elektrický, Kop |
| Typ spojky | Odstredivá sila |
| Prevodovka | Remeň |
| Typ prevodovky | Variomatic |
| Valce | 1 |
| Zdvihy piestov | Štvortaktný |
| Chladenie | Vzduch |
| Zdvihový objem | 124.6 cm3 |
Predné brzdy
| Piest | Dva piesty |
|---|
Zadné brzdy
| Typ | Bubon |
|---|
Rozmery a hmotnosti
| Šírka prednej pneumatiky | 110 mm |
|---|---|
| Výška prednej pneumatiky | 80 % |
| Priemer prednej pneumatiky | 12 palce |
| Šírka zadnej pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadnej pneumatiky | 70 % |
| Priemer zadnej pneumatiky | 12 palce |
| Dĺžka | 1935 mm |
| Šírka | 680 mm |
| Výška | 1130 mm |
| Rázvor | 1345 mm |
| Výška sedadla | 770 mm |
| Suchá hmotnosť | 128 kg |
| Pohotovostná hmotnosť | 132 kg |
| Objem palivovej nádrže | 6 l |
| Maximálna rýchlosť | 105 km/h |
| Skupiny vodičských preukazov | A1 |
Sym VS 125 História
Sym VS 125 2015

11.5 k
124.6 cm3
128 kg
Sym VS 125 2014

11.5 k
124.6 cm3
128 kg
Sym VS 125 2013

11.5 k
124.6 cm3
128 kg
Sym VS 125 2012

11.5 k
124.6 cm3
128 kg
Sym VS 125 2011

11 k
124.6 cm3
133 kg
Sym VS 125 2010

11 k
124.6 cm3
133 kg
Sym VS 125 2009

11 k
124.6 cm3
133 kg
FAQ pneumatiky Sym VS 125
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Sym VS 125
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Sym VS 125?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Sym VS 125, rok výroby 2016, je 1 950 EUR s priemerným nájazdom 11 967 km.
- Ktorý z nich je lepší? Sym VS 125 alebo Sym Cruisym 125?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Sym VS 125?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter je dostupnosť zlá. Na trhu je k dispozícii málo motocyklov Sym VS 125.
- Ako stabilná je cena ojazdeného motocykla Sym VS 125? A čo vývoj cien?
- Ak sa pozrieme na rok výroby 2013, cenová stabilita modelu Sym VS 125 bola v porovnaní s ostatnými motocyklami typu Scooter dobrá. Cenový trend v prvom roku bol -1 % a -17 % v treťom roku.
- Ako populárny je model Sym VS 125?
- Na trhu je priemerný dopyt po modeli Sym VS 125.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Sym VS 125 Obrázky
Zdroj: 1000PS














