Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2020
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2020
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 103.5 mm |
|---|---|
| skok tłoka | 114.3 mm |
| Moc maksymalna | 105 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 5450 obr./min |
| Moment obrotowy | 166 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 3500 obr./min |
| Stopień kompresji | 10.2 |
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
| Starter | Elektryczny |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| Zapłon | Tranzystor |
| przeniesienie napędu | Pas |
| Typ skrzyni biegów | Zmiana biegów |
| Liczba biegów | 6 |
| Zawory | OHV |
| Chłodzenie | Powietrze |
| Pojemność skokowa | 1923 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy |
|---|
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|---|
| Typ ramy | Podwójna kołyska |
| kąt główki ramy | 26 stopień |
| wyprzedzenie przedniego koła | 170 mm |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Tłok | Cztery tłoki |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Cztery tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 130 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 60 % |
| średnica przedniej opony | 19 cal |
| Szerokość tylnej opony | 180 mm |
| Wysokość tylnej opony | 55 % |
| Średnica tylnej opony | 18 cal |
| Długość | 2435 mm |
| Szerokość | 960 mm |
| Wysokość | 1345 mm |
| Rozstaw osi | 1625 mm |
| Wysokość siedzenia od | 695 mm |
| Masa mokra (z ABS) | 398 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 22.7 l |
| Prędkość maksymalna | 185 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Najnowsze artykuły 1000PS o Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE
Cena Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE Historia
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2026

117 KM
1977 cm³
380 kg
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2025

117 KM
1977 cm³
380 kg
258 704,00 złśrednia cena rynkowa
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2024

117 KM
1977 cm³
363 kg
264 336,00 złśrednia cena rynkowa
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2023

117 KM
1977 cm³
363 kg
250 131,00 złśrednia cena rynkowa
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2022

104 KM
1923 cm³
393 kg
218 255,00 złśrednia cena rynkowa
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2021

105 KM
1923 cm³
398 kg
188 166,00 złśrednia cena rynkowa
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2020

105 KM
1923 cm³
398 kg
173 828,00 złśrednia cena rynkowa
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2019

105 KM
1923 cm³
398 kg
166 350,00 złśrednia cena rynkowa
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2018

105 KM
1923 cm³
398 kg
160 157,00 złśrednia cena rynkowa
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2017

102 KM
1868 cm³
395 kg
148 409,00 złśrednia cena rynkowa
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2016

98 KM
1801 cm³
395 kg
118 996,00 złśrednia cena rynkowa
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2015

98 KM
1801 cm³
395 kg
113 651,00 złśrednia cena rynkowa
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2012

98 KM
1802 cm³
430 kg
106 984,00 złśrednia cena rynkowa
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2011

98 KM
1802 cm³
430 kg
105 744,00 złśrednia cena rynkowa
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE 2010
1803 cm³
367 kg
102 980,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ opony Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE
- Jakie opony są obecnie rekomendowane przez redakcję 1000PS do tego modelu?
Opony szosowe
Wszechstronna opona dla sportowych kierowców szosowych. Motocykle supersportowe, motocykle typu naked, sportowe motocykle turystyczne. Również okazjonalne wycieczki na tor wyścigowy. Jednak przebieg odgrywa rolę, podobnie jak krótki czas rozgrzewania i osiągi przy złej pogodzie.
Tourer i cruiser
Wysokie przebiegi i fajny wygląd są bardzo ważne, przyczepność na mokrej nawierzchni jest równie mile widziana. Skupiamy się na przydatności do turystyki, a mniej na sportowym charakterze.
Alternatywy dla Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE
FAQ Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE?
- Aktualna średnia cena za Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE, rocznik 2025, kształtuje się na poziomie 263 270 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 1 467 km.
- Który motocykl jest lepszy? Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE czy Harley-Davidson CVO Road Glide FLTRXSE?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Touring dostępność tego motocykla jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2022, stabilność ceny Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Touring. Trend cenowy wynosił +7% w pierwszym roku, -42% w drugim roku i +25% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS ze średnią częstotliwością.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Harley-Davidson CVO Street Glide FLHXSE Zdjęcia
Źródło: 1000PS






























