BMW K 1300 R 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW K 1300 R 2009 Doświadczenia i opinie ekspertów
nastynils
Przepustnica jest otwarta, K pcha sie do przodu, a nastepnie, gdy robisz krótka przerwe na innych motocyklach, po prostu trzymasz przepustnice calkowicie otwarta na podrasowanym K i wciskasz kolejny bieg. Prawdziwy klejnot do wymagajacych wyscigów.

Kluczowa specyfikacja BMW K 1300 R 2009
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | W kolejce |
|---|---|
| średnica cylindra | 80 mm |
| skok tłoka | 64.3 mm |
| Moc maksymalna | 173 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 9250 obr./min |
| maksymalny moment obrotowy | 140 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 8250 obr./min |
| Stopień kompresji | 13 |
| Starter | Elektryczny |
| przeniesienie napędu | Wał napędowy |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Pojemność skokowa | 1293 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Strut |
|---|
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Paralever |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Tłok | Cztery tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Dwa tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Średnica tylnej opony | 17 cal |
| Długość | 2228 mm |
| Szerokość | 856 mm |
| Wysokość | 1095 mm |
| Rozstaw osi | 1585 mm |
| Wysokość siedzenia od | 820 mm |
| Masa sucha | 217 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 19 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena BMW K 1300 R
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
BMW K 1300 R Historia
BMW K 1300 R 2016

172 KM
1293 cm³
217 kg
BMW K 1300 R 2015

172 KM
1293 cm³
217 kg
BMW K 1300 R 2014

172 KM
1293 cm³
217 kg
BMW K 1300 R 2013

172 KM
1293 cm³
217 kg
BMW K 1300 R 2012

172 KM
1293 cm³
217 kg
50 620,00 złśrednia cena rynkowa
BMW K 1300 R 2011

172 KM
1293 cm³
217 kg
34 171,00 złśrednia cena rynkowa
BMW K 1300 R 2010

172 KM
1293 cm³
217 kg
33 056,00 złśrednia cena rynkowa
BMW K 1300 R 2009

173 KM
1293 cm³
217 kg
33 493,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ BMW K 1300 R
- Jaka jest aktualna cena rynkowa BMW K 1300 R?
- Aktualna średnia cena za BMW K 1300 R, rocznik 2012, kształtuje się na poziomie 50 220 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 16 407 km.
- Który motocykl jest lepszy? BMW K 1300 R czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność BMW K 1300 R?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz BMW K 1300 R.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza BMW K 1300 R? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2013, stabilność ceny BMW K 1300 R była niska na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił -8% w pierwszym roku, -5% w drugim roku i -1% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl BMW K 1300 R?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl BMW K 1300 R. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS ze średnią częstotliwością.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
BMW K 1300 R Zdjęcia
Źródło: 1000PS


Pokaż więcej zdjęć


























