KTM 690 Duke 2009
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja KTM 690 Duke 2009
Silnik i układ napędowy
| średnica cylindra | 102 mm |
|---|---|
| Moc maksymalna | 65 KM |
| obr./min przy mocy maksymalnej | 7500 obr./min |
| Stopień kompresji | 11.8 |
| Starter | Elektryczny |
| Liczba cylindrów | 1 |
| Liczba taktów | 4-suwowy |
| Pojemność skokowa | 654 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| Marka | WP |
Tylne zawieszenie
| Marka | WP |
|---|
Podwozie
| Rama | Chrom-molibden |
|---|---|
| Typ ramy | Rurowy |
Hamulce przednie
| Tłok | Cztery tłoki |
|---|---|
| mocowanie amortyzatora | Zacisk stały |
| Technologia | promieniowy |
| Marka | Brembo |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Tłok | Pojedynczy tłok |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
| Marka | Brembo |
Wymiary i waga
| średnica przedniej opony | 17 cal |
|---|---|
| Rozstaw osi | 1472 mm |
| Wysokość siedzenia od | 865 mm |
| Pojemność zbiornika paliwa | 13.5 l |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Najnowsze artykuły 1000PS o KTM 690 Duke
Cena KTM 690 Duke
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
KTM 690 Duke Historia
KTM 690 Duke 2019

73 KM
690 cm³
29 427,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2018

73 KM
690 cm³
26 509,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2017

73 KM
690 cm³
149 kg
25 620,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2016

73 KM
690 cm³
149 kg
22 409,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2015

68 KM
690 cm³
149 kg
22 341,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2014

68 KM
690 cm³
149 kg
20 900,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2013

68 KM
690 cm³
149 kg
20 891,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2012

70 KM
690 cm³
149 kg
18 921,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2011

65 KM
654 cm³
148 kg
18 962,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2010

65 KM
654 cm³
148 kg
20 412,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2009

65 KM
654 cm³
18 510,00 złśrednia cena rynkowa
KTM 690 Duke 2008

65 KM
654 cm³
148 kg
17 174,00 złśrednia cena rynkowa
Alternatywy dla KTM 690 Duke
FAQ KTM 690 Duke
- Jaka jest aktualna cena rynkowa KTM 690 Duke?
- Aktualna średnia cena za KTM 690 Duke, rocznik 2017, kształtuje się na poziomie 26 190 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 14 994 km.
- Który motocykl jest lepszy? KTM 690 Duke czy Yamaha MT-07?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność KTM 690 Duke?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Naked bike dostępność tego motocykla jest na bardzo dobrym poziomie. Na rynku jest bardzo dużo egzemplarzy KTM 690 Duke.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza KTM 690 Duke? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2020, stabilność ceny KTM 690 Duke wyglądała bardzo dobrze na tle innych motocykli kategorii Naked bike. Trend cenowy wynosił +1% w pierwszym roku, 0% w drugim roku i -8% w trzecim roku.
- Jak popularny jest motocykl KTM 690 Duke?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl KTM 690 Duke. Raporty z testów tego modelu są czytane na platformie 1000PS bardzo często.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
KTM 690 Duke Zdjęcia
Źródło: 1000PS


Pokaż więcej zdjęć




















